Některé páry se ve vztahu potýkají s problémy kvůli svému chování a některým specifickým vlastnostem. Velkou roli ve vztazích kompatibilita jednotlivých znamení. Někteří jsou bezproblémoví a jejich vztahy jsou harmonické, ale někteří jsou na sebe jako kočka a pes. Pokud budeme vycházet z moudrosti astrologie, zde najdete komplikované zrozence, kteří se potýkají s partnerskými problémy.

Impulzivní Beran

Berani bývají nezávislí, impulzivní a asertivní. Tyto vlastnosti mohou v manželství vést ke konfliktům. Tito zrozenci mohou být velmi netrpěliví a vznětliví. Nesnesou omezování, a někdy jim vadí i závazky vyplývající ze stálého svazku. Hádky s nimi nejsou nic příjemného, protože v emocích mohou říct mnoho zraňujících věcí, která se jen těžko berou zpět.

Neústupný Býk

Býci jsou známí svou tvrdohlavostí a majetnickými sklony. Jejich loajalita a oddanost jsou sice obdivuhodné, ale za jakou cenu. Tito lidé mají pocit, že mají vždy pravdu a neuznávají názor partnera. Jejich potřeba kontroly může v manželství působit problémy, protože to působí tak, jakoby chtěl Býk dělat své druhé polovičce rodiče.

Neklidný Blíženec

Blíženci jsou intelektuálně zvídaví, přizpůsobiví a komunikativní. Jejich dvojakost a neklidná povaha však mohou způsobit, že udržení stability v manželství může být náročné. Díky své rozpolcenosti mohou mít problém se závazky a je pro ně obtížné se usadit. Blíženci nemají rádi stereotyp a nudu. Zůstat v jednom vztahu a na jednom místě je pro ně težké.

Sebestředný Lev

Sebevědomí a vášniví Lvi neustále vyhledávají pozornost a obdiv. Jejich vřelost a velkorysost z nich sice dělají přitažlivé partnery, ale jejich potřeba neustálého potvrzování jedinečnosti druhého partnera unaví. Sobecká touha být středem pozornosti může v manželství způsobit dojem, že na drahé polovičce Lva vlastně vůbec nezáleží.

Žárlivý Štír

Štíři jsou intenzivní, tajnůstkářští a hluboce emocionální jedinci. Jejich věrnost a oddanost partnerovi jsou chvályhodné, ale jejich majetnictví, žárlivost a sklon k zášti mohou v manželství představovat problém. Tento jedinec to může s kontrolou svého partnera dost přehánět. Žárlivé scény mohou být téměř na denním pořádku a to je ve vztahu velmi náročné zvládnout.

Nepolapitelný Střelec

Střelci si cení svobody, nezávislosti a lásky k dobrodružství. Mohou mít problém se závazky a váhat, zda se usadit, což znejistí jejich druhou polovičku. Střelec se zoufale bojí svazujícího závazku, který by ho připravil o jeho svobodu. Možná proto se tak dlouho vyhýbal dlouhodobému vztahu. Pokud tento jedinec vyčítá svému partnerovi často, že mu omezuje svobodu, může to být frustrující.

Ostatní znamení

Ostatní hvězdná znamení - Raci, Panny, Váhy, Kozorozi, Vodnáři a Ryby mohou mít sice také nějaké osobnostní problémy, ale vědí, jak je řešit, aby to bylo s jejich partnerem trochu vyvážené.

Zdroj: https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/relationships/love-sex/these-zodiac-signs-generally-have-difficult-marriages/photostory/101257262.cms?picid=101257896