Podle slov Jamese Olivera, samozvaného cestovatele časem, byl osobně na misi z 65. století, ale jeho stroj času se rozbil a on uvízl v roce 2018. Zní to jako zápletka přímo z filmu Návrat do budoucnosti, jenže je zde jedno velké ale!

James se nedávno podrobil testu na detektoru lži a překvapivě prošel všemi otázkami. Podívejte se na video:

Zdroj: Youtube

Z jaké planety pochází?

V rozhovoru pro paranormální kanál YouTube ApexTV se James Oliver, jehož tvář je rozmazaná a přízvuk silný birminghamský, podělil o zajímavé detaily o svém světě budoucnosti. Zmínil se, že na jeho planetě jsou roky delší, protože obíhá dále od Slunce. Mají nadané matematiky, kteří počítají své roky na základě jiných civilizací.

Co viděl a zažil?

James popisuje budoucnost, v níž lidstvo kolonizovalo vzdálené galaxie a objevilo různé jiné formy života. Tvrdí, že neustále zkoumají nové planety a ekosystémy a někdy na nich nacházejí inteligentní život. Konflikty s jinými mimozemskými druhy existují, ale mezigalaktická federace je účinně řeší.

Tvrdí, že pracuje pro mimozemskou výzkumnou agenturu, která se specializuje na lidskou historii a kulturu. Na otázku, zda se setkal s mimozemšťany, odpovídá kladně s tím, že pojem "mimozemšťan" se vztahuje na cokoli, co není z tohoto světa, takže je technicky vzato mimozemšťanem v naší době.

Přízvuk nebude mimozemský

Navzdory výsledkům detektoru lži zůstává většina lidí k jeho tvrzením skeptická. Jeho anglický přízvuk a vzhled se zdají být pro člověka ze vzdálené budoucnosti netypické. Detektory lži mají navíc svá omezení a u soudu nejsou považované za spolehlivý důkaz.

Příběh o dobrodružstvích Jamese Olivera při cestování časem je sice zajímavý, ale je třeba k němu přistupovat s rezervou. Ať už se jedná o skutečného cestovatele časem, nebo ne, jeho příběh rozhodně poutá představivost a přispívá k tajemstvím neznáma.

Zdroje: www.mirror.co.uk, www.9news.com.au, www.iflscience.com, www.dailymail.co.uk