Nejen v Japonsku, ale i v jiných asijských zemích lidé věří, že krevní skupina ovlivňuje nejen naši osobnost, ale i kompatibilitu s jinými lidmi a vztahy celkově.

Systém se podobá západní astrologii, která je u nás tak oblíbená. Datum narození podle ní přímo ovlivňuje naši povahu a předurčuje naši budoucnost.

Hledání lásky podle krevních skupin

Krevní skupina A

Krevní skupina A prezentuje jemné, citlivé a introvertní jedince. Tito lidé jsou opatrní, pečliví a chápaví posluchači, kteří vás nikdy neodmítnou. Vyhledávají romantické milostné vztahy jako z červené knihovny. Potřebují cítit stabilitu, oddanost a harmonii.

Ideálními partnery jsou pro ně lidé s krevní skupinou A nebo AB. Ti jim totiž umí porozumět. Mají stejný pohled na život a podobné hodnoty. Dokážou se navzájem podpořit na cestě za svými sny a cíli. Jejich vztahy bývají dlouhodobé, pevné a vyrovnané.

Krevní skupina B

Lidé s krevní skupinou B jsou vášniví, spontánní a nezávislí. Tito svobodomyslní jedinci jsou mnohdy pro druhé nepředvídatelní a tajemní jako hrad v Karpatech. Při prvním setkání se sice tato jejich povaha zdá atraktivní, ale následně může potencionální partnery odrazovat.

Působí na ně totiž, že se vlastně nechtějí vázat a nehodlají se své svobody a dobrodružné povahy jen tak vzdát. Nejlépe se k nim hodí krevní skupiny B a AB. Ti dokážou chápat jejich zvídavou a energickou povahu. Umí jim poskytnout pocit svobody, který tak nutně potřebují cítit.

Krevní skupina AB

Jedinci s krevní skupinou AB jsou komplexní, flexibilní a kombinují vlastnosti skupin A i B. Schopnost přizpůsobit se z nich dělá velmi lákavou volbu, protože dokážou pochopit odlišné povahy, nebo se podle svých možností přizpůsobit situaci.

Ideální partneři mohou pocházet z jakékoliv jiné krevní skupiny. Jsou tak univerzální, že se mohou dát dohromady takřka s kýmkoliv. Jejich šance na vyvážený, láskyplný a harmonický vztah jsou stejné. Pokud patříte k této partě, máte obrovské štěstí. 

Krevní skupina 0

Lidé, kteří patří pod skupinu 0, jsou sebevědomí, vůdčí jedinci, kteří mají velké charisma. Bývají dominantní a mají obvykle poslední slovo. Hodí se k nim méně průbojní jedinci, kteří nemají problém se podřídit. To však neznamená, že by měli být bez názoru.

Rozumět si s nimi budou lidé ze skupin 0 a A, kteří mají rádi silné a velitelské osobnosti. Mají k těmto lidem respekt a jsou ochotní s nimi hledat ve vztahu rovnováhu. Když ji najdou, může být toto spojení velmi harmonické a pohodové.

Láska a vztahy jsou složité věci, na které bohužel neexistuje jediný funkční návod nebo příručka. Všichni se snažíme najít svou druhou polovičku, kterou můžeme zahrnout láskou a péčí. Nyní máme možnost si rozšířit obzory a vyzkoušet něco nového, než nám nabízí tradiční učení astrologie.

Ať už dáte přednost čtení z ruky, hvězd, nebo této exotické metodě, vždy je klíčem ke šťastnému vztahu vzájemná komunikace, porozumění a respekt. Pokud chováte k milované osobě úctu, hluboké přátelství a lásku, vybudujete si spolu nádherný plnohodnotný vztah na celý život, aniž by záleželo na znamení či krevní skupině.

Zdroj: interacnetwork.com