Kdo by nechtěl chodit za ruku na procházky po parku, když je venku tak krásně? Všichni vnitřně toužíme propadnout lásce a znovu zažít všechny ty skvělé pocity a vzrušení. Ti z nás, kteří vztah mají, by rádi zažehli nový oheň a vzpomněli si na zamilovanost, kterou prožívali na počátku vztahu. 

Ať už jste single, nebo zadaní, může vás potkat nepříjemná záležitost v oblasti lásky. Některé zrozence potká zklamání z nové známosti, zatímco jiní budou čelit rozchodu po delším vztahu. Kdo se má připravit na to, že bude mít zlomené srdce? Jarní horoskop pro čtyři znamení zná odpověď.

Beran (21.3. – 20.4.):

Berani budou v následujícím měsíci řešit své milostné trápení. Mohou se cítit ve vztahu zklamaní, protože se jejich partner neangažuje tak intenzivně jako oni sami. Tito jedinci dávají do aktuálního vztahu mnohem více energie a času než jejich druhá polovička.

Náhlá změna v chování partnera nebo narušení dříve harmonického vztahu by mohly způsobit zmatky a nejistotu u Beranů. Očekávají hluboké a vášnivé spojení, a pokud se jim tato představa neplní, mohou pociťovat zklamání. Pozor by si měli dát na náhlé vzplanutí emocí.

Kozoroh (22.12. – 20.1.):

Kozorozi by mohli brzy čelit milostnému zklamání. Možná se jim zdá, že jim jejich partner nedává dostatečnou pozornost nebo uznání. Příliš náročné pracovní závazky nebo nedostatek času pro vztah může vést k pocitu odcizení. Tito jedinci potřebují cítit propojení se svým partnerem. 

Očekávají stabilní a závazný vztah. Pokud se jim jejich partnerství zdá nejisté nebo nestabilní, mohou se cítit zraněni a zklamáni. Neschopnost partnera plnit jejich očekávání ohledně budoucnosti vztahu může Kozorohy citově frustrovat. V nových vztazích očekávají tak trochu nemožné.

Blíženci (22.5. – 21.6.):

Blíženci by mohli pociťovat milostné zklamání, pokud jejich partner nesplňuje jejich potřeby komunikace a intelektuální stimulace. Nuda nebo nedostatek nových a vzrušujících zážitků v rámci vztahu by mohla vést k pocitu stagnace. Tito jedinci potřebují neustálou změnu a akci.

Očekávají mentální spojení a aktivní dialog se svým partnerem, a pokud tento prvek chybí, mohou se cítit hluboce zklamaní. Blíženci mohou být náchylní k nevěrám, pokud cítí, že ve vztahu chybí určitý druh emocionálního naplnění. Vypadá to, že brzy bude jejich milostné vzplanutí odhaleno.

Ryby (19.2. – 20.3.):

Ryby budou pravděpodobně čelit milostnému zklamání. Potřebují, aby jim partner dával dostatečně najevo své emoce a rozuměl těm jejich. Nedostatek plánování budoucnosti a jasného směru, kam se vztah ubírá, může vést u Ryb k pocitu nejistoty a zklamání.

Očekávají hluboké a intuitivní spojení s partnerem, a pokud toto spojení chybí, mohou pociťovat citové zklamání. Ryby jsou až příliš zasněné ve svých romantických představách. Jsou příliš emotivní a empatické, což může způsobit velkou bolest při milostném zklamání.

Zdroj: www.vogue.in