Dnes je Kanya soběstačná, silná, úspěšná, sebevědomá a velmi krásná mladá žena. Modelingu se věnuje od 15ti let, kdy ji náhodou objevili během skateboardových závodů. "Nikdy jsem modelkou být nechtěla, mám jiné cíle. Jsem ale za tu možnost ráda! Vydělávám 1000 dolarů denně a žiju snový život."

"Chci ukázat světu, že krása není jen o dokonalosti. Já se cítím sexy v těle, které mám. V soukromí se téměř nelíčím, vyznávám přirozenost. Přesto stále trvám na svém a tvrdím, že každý z nás se může cítit přitažlivý," vysvětlila svůj životní postoj Kanya. Ta je v současnosti bez přítele, nicméně určitě ne na dlouho, na zájem mužů si totiž tahle dlouhovlasá kráska nemůže stěžovat.

Kanya je ale na prvním místě sportovec, což je znát i na její svalnaté postavě. Téměř nikdy ji nepotkáte na vozíku, nejčastěji se přesouvá pomocí skateboardu nebo vlastních rukou. Věnuje se jízdě na prkně, ráda lyžuje a také surfuje. Před časem se také zúčastnila zimních paraolympijských her, které se uskutečnily v Jižní Korey. Bojovala o medaile coby lyžařka.