Úspěšná modelka

Kanya Sesser, 31letá žena, která se narodila bez nohou, přepsala pravidla módního průmyslu. Svým nezdolným úsilím a podmanivou krásou si získala srdce i pozornost světa módy. 

Kanya pochází z Los Angeles, díky své houževnatosti zbořila zažité stereotypy a úspěšně překonala nepřízeň osudu. Stala se vyhledávanou modelkou spodního prádla, s údajným příjmem přes 1 000 dolarů denně.

Kanyina pozoruhodná cesta začala v Thajsku, kde ji šokovaní rodiče nechali opuštěnou na schodech jednoho buddhistického chrámu, když jí byl pouhý týden. V pěti letech ji adoptovali noví rodiče a přivezli ji do Portlandu v Oregonu. Život Kanye je od samého počátku inspirujícím příběhem houževnatosti a odhodlání.

Navzdory svému tělesnému postižení se Kanya v 15 letech vydala na dráhu modelky, zpočátku pózovala pro různé sportovní značky a postupně se v módním průmyslu prosadila. Byla tváří kampaní Billabong, známé značky sportovního oblečení. Skutečným průlomem byl ale její přechod k předvádění spodního prádla.

Dobývá svět

I přes nemalý handicap, vyzařuje z Kanyiných fotografií sebevědomí a smyslnost. S hrdostí předvádí nejen krásné spodní prádlo, ale především své postižení.

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Její poselství je jasné: Odlišnost je sexy a i člověk bez nohou se může cítit přitažlivý. „Je to zábava, při které ukazuji svůj příběh. Jsem jiná a to je sexy," uvádí Kanya. 

Beznohá modelka dobývá svět. Spolupracuje se značkami jako Nike a Rip Curl Girl a její vliv na svět modelingu je nepopiratelný. Její fotografie zachycují sílu, odolnost a netradiční krásu a zcela přepisují společensky platnou definici atraktivity.

Kromě modelingu je Kanya oddanou sportovkyní, miluje extrémní sporty a má ambice účastnit se paralympijských her. S vozíkem ji jen těžko potkáte. Kanya k pohybu využívá skateboard nebo ruce.

V každodenním životě dává Kanya přednost nenalíčené tváři. Hrdě přijímá své autentické já, ať už na přehlídkovém mole nebo v obyčejném životě. Je důkazem, že sny se plní, pokud v ně stoprocentně věříte. 

Zdroje: en.wikipedia.org, www.imdb.com, www.paralympic.org