Svět kouzelné kávy

Právě fakt, jakou kávu máte nejraději, odhalí rozmanité aspekty vaší osobnosti. Vyzkoušet si to můžete v našem testu. Je dokonale přesný!

Pokud jste typ člověka, který, jakmile vyskočí z postele, jde rovnou do kuchyně připravit svou intenzivní dávku espressa, jste člověk s oplývající energií. Do všeho jdete po hlavě. Charakterizuje vás nezaměnitelná aura odvahy a odhodlání. Váš život připomíná jednu velkou oslavu. Jste neustále v pohybu, protože nechcete promarnit jeden jediný okamžik svého života. 

Výzvy jsou pro vás žhnoucím motorem. Vyžíváte se v nich. Jsou pro vás místem, kde hrdě předvádíte svou nebojácnost a odhodlání. Tou nejcennější veličinou vašeho života je čas. Espresso pro vás není jen obyčejným nápojem, je odrazem vaší osobnosti. Impuls překonat každou překážku dne s neochvějnou sebedůvěrou.

Pokud vaše volba padla na krémové cappuccino s pěnou na povrchu, jste jemný a citlivý člověk. Máte vrozený cit pro umělecké věci a estetiku. Ve vašem světě je krása na prvním místě. S potěšením si užíváte krásy a elegance každého aspektu života. Nejde však jen o vizuální přitažlivost, zajímá vás také krása duše. Přátelé vás milují, jste pro ně inspirací i oporou. 

Jakou kávu preferujete?

V případě, že vaše volba padla na jemné latté, jste vyrovnaný a přístupný jedinec. V životě hledáte harmonii a rovnováhu, extrémy a dramata obcházíte obloukem. Přístupnost je vaše druhé jméno a přizpůsobivost vaše superschopnost. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Životními zvraty berete s lehkostí. Vaše okolí si cení vašeho daru naslouchat. Vyzařuje z vás klidná a přátelská aura.

Pokud preferujete černou kávu bez mléka a cukru, jste rozený minimalista. Vaším mottem je efektivita. Jste ztělesněním přímočarosti a nesmlouvavého přístupu k životu. Jednoduchost přijímáte s otevřenou náručí. Čas a energie považujete za nejcennější aspekty života a dáváte si pozor, abyste je nepromrhali zbytečnými výstřelky. Máte pragmatickou povahu, krásu nacházíte v nepřikrášleném.

Náš test je důkazem, že výběr kávy není jen otázkou chuti, odráží také vaši osobnost, hodnoty a celkový přístup k životu. Test poskytuje jedinečný pohled na rozmanitost charakterů, se kterými je možné se setkat.

Ačkoli nás tyto testy plně nedefinují, rozhodně jsou způsobem, jak sami sebe lépe poznat, zlepšit, co je potřeba a pochválit se za vše, co umíme.

Zdroje: psychcentral.com, www.jagranjosh.com, www.buzzfeed.com