Kdo je nejhloupější

Psychologické testy nám pomáhají, abychom zapojili hlavu a zjistili o sobě více. Příkladem je i náš obrázek. Jsou na něm 4 různí muži, kteří mají jedno společné. 

Všichni sedí na stromě. Tři z nich mají v ruce pilku a snaží se uříznout větev. Čtvrtý nedělá nic. Jen nečinně sedí na větvi a rukama se snaží co nejpevněji držet. 

Muž, kterého si vyberete, který s vámi takříkajíc nejvíce rezonuje, nakonec prozradí mnohé o vaší osobnosti. 

Musíte ale vybrat přesně toho muže, který je podle vás nejhloupější. Který to bude?

Vaše osobnost

Není na tom nic složitého. Jen se po dobu 1 minuty soustředěně zadívejte na náš obrázek. Pak vyberte muže, kterého dle vás příroda chytrostí příliš neobdařila. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud je podle vás nejhloupější muž č. 1, pak jste člověk s nevelkými ambicemi. Životem chcete proplouvat bez hádek a komplikací. Musíte si uvědomit, že mít svůj názor je někdy nutností. Křičet ani nadávat přitom nemusíte. 

Pokud vaše volba padla na muže č. 2, pak váš problém spočívá v tom, že často rychleji jednáte, než přemýšlíte. Tím si ale často přivodíte problémy. Každá věc vyžaduje plán, aby nakonec dopadla, jak si přejete. Vaše zbrklost se dotýká i mezilidských vztahů. Každému nalijete čistého vína, aniž byste si uvědomili, že je to často velmi bolestné. 

Výběrem muže č. 3 o sobě říkáte, že jste velice silný a odolný člověk. Málokdy propadáte skepsi a beznaději. Všechno má podle vás své řešení. I proto jste pro ostatní studnicí moudrosti, ke které často a rádi chodí pro rady. 

Pokud jste si zvolili muže č. 4, pak jste člověk, který jde neustále proti proudu. Jak v práci, tak ve vztazích. Tím si ale často znepřátelíte všechny kolem. Musíte si uvědomit, že být někdy kolektivním hráčem rozhodně není na škodu. Dva jsou totiž vždycky silnější. 

Ať už jste zvolili jakéhokoli muže a sami o sobě zjistili cokoli, tím nejhloupějším mužem na obrázku byl muž č. 1. Jako jediný jen nečinně seděl a přihlížel, jak ostatní řežou větve. Namísto, aby se pokusil zachránit. 

Zdroje: themindsjournal.com, psych2go.net, www.elitereaders.com