Pravděpodobně jste již někdy slyšely výraz „zraje jako víno“. V dnešní době se snaží většina dam všemi možnými prostředky zastavit stárnutí, a to i zoufalými chirurgickými pokusy. Ne každá žena umí stárnout s grácií. Čas ale žádná z nás nezastaví. Známe však takové, které se s přibývajícím věkem stávají krásnějšími. Která znamení se nemusí bát vrásek?

1. Beran

Ženy narozené v Beranu jsou plné sebevědomí. Toto znamení zvěrokruhu je temperamentní a kamkoli vstoupí, stává se středem pozornosti. S přibývajícím věkem se živočišné dámy trochu uklidňují, ale na jejich osobnost to rozhodně nemá negativní vliv. Právě naopak, žena Beran má silnou stabilní osobnost, kterou vyzařuje natolik, že se její vnitřní krása odráží v jejím vzhledu.

Právě díky tomu je ještě přitažlivější. Čím jsou tyto ženy starší, tím jsou autentičtější. Ví, že už není potřeba na nic si hrát. Nebojí se být otevřenější a upřímnější, protože už jim nikdo nemůže ublížit. Jejich osobní a fyzické vlastnosti se spojují dohromady v jednu velice přitažlivou osobnost, které je těžké odolat.

2. Blíženci

Dámy ve znamení Blíženců jsou veselé, živočišné a mladistvé. Snadno se s nimi vychází a nemají problém vám ledasco odpustit, když uděláte přešlap. Jejich půvabná tvář je rozhodně jednou z nejpřitažlivějších znamení zvěrokruhu. Něžné pohlaví v tomto znamení je sebevědomé, nebojí se pochlubit svými úspěchy a skrývá v sobě jistá tajemství.

Žena v Blížencích žije tady a teď, přítomným okamžikem. To jí sice brání jít přímo za svými sny, ale za to žije život s lehkostí. Tyto dámy rády cestují, a nebojí se dobrodružství. Díky tomu jsou moudřejší a zkušenější. Těžko tak zkušené dobrodružce odolat.

3. Panny

Panny jsou v období dospívání uzavřené, plaché a zdrženlivé. Působí jako zakleté princezny. Panna je velice opatrná a nechce se nikomu vnucovat. Často se zanedbává a potlačuje své potřeby. Její skutečná osobnost a síla charakteru vyplouvají na povrch až v pozdějším věku.

Když je dáma narozená v tomto znamení zralá a starší, začne zářit její skutečné kouzlo. Žena ve znamení Panny je skutečně jako ono zrající dobré víno. S přibývajícím věkem je stále krásnější. Je neuvěřitelně žensky přitažlivá a vyzařuje z ní jedinečná krása a energie.

4. Lev

Sebevědomé, divoké a odvážné ženy ve znamení Lva jsou neodolatelné. Mají originální smysl pro humor a vrozený šarm. Jsou bezesporu nejpřitažlivějším znamením zvěrokruhu. Ženy ve znamení Lva nenechávají nic náhodě a dlouhodobě na svém vzhledu pracují.

Dokáží o sebe pečovat, protože vědí, že se jim jejich investice vrátí. V průběhu let se ženy lvice stávají silnějšími, vědí naprosto přesně, co chtějí. Tyto dámy ale nenechávají nic náhodě. Do svého vzhledu se nebojí výrazně investovat, a díky tomu vypadají mnohem mladší, než ve skutečnosti jsou.

Zdroje: dotyk.cz, pub625.ayam.news