Osobnostní rysy

Psychologické testy jsou skvělým nástrojem na zahnání nudy a také cestou, jak se o sobě něco dozvědět. Příkladem je i náš obrázek se šesti různými listy. Ten, který se vám líbí nejvíce, prozradí vaši největší přednost. 

Přemýšleli jste někdy o tom, kdo skutečně jste? Proč se vám líbí víc zelená než červená, anebo proč dáváte přednost těstovinám? Ať už to je cokoli, přesně to určuje, kým jste a jakou máte osobnost.

Stručně řečeno se dá říct, že osobnost každého z nás vytváří vše, co děláme, jak myslíme a žijeme. S kým se bavíme a co nás inspiruje. 

Jaký vyberete? 

Pokud vás zaujal list č. 1, jste od přírody extrovert. Jste plní života a neustále něco hledáte a objevujete. Odvaha riskovat vám rozhodně nechybí. K životu potřebujete svobodu. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Zvolili jste list č. 2? Tak to jste velký optimista. Sklenici s vodou vidíte vždy na půl plnou. Disponujete klidem a rozvahou, dobrým smyslem pro humor a obrovským charisma.

Pokud vaše volba padla na list č. 3, jste klidná a pohodová duše. Než se pro něco rozhodnete, pořádně si to rozmyslíte. Vaší největší předností je dobrosrdečnost. Tu máte na rozdávání. 

V případě, že jste vybrali list č. 4, jste velký idealista. V životě vyznáváte zásady, přes které u vás nejede vlak. Jste empatický člověk, který se rád stará o druhé. Díky svým schopnostem naslouchat jste ideálním partnerem a přítelem.

Pokud vaše volba padla na list č. 5, vaší největší předností je kreativita. Vynikáte v umění, jste směsicí extroverta i introverta. Nemáte problém přizpůsobit se jakékoli situaci. Nevadí vám samota, sem tam jste ale rád králem večírků. 

V případě, že vaše volba padla na list č. 6, je vaší nejúžasnější vlastností upřímnost. Nikdy nelžete a nemanipulujete s ostatními. Vmést někomu pravdu do očí, i za cenu jeho ztráty, vám ale nečiní sebemenší problém. Před ostatními nic neskrýváte.

Zdroje: www.jagranjosh.com, www.grosalon.com, newstars.edu.vn