Záhadný věštec na Twitru zveřejnil přesné datum smrti královny Alžběty. Teď jej určil i Karlovi

Lenka Bělská | 28. 1. 2023

Smrt královny Alžběty II. překvapila celý svět. Tedy, až na fanoušky Logana Smithe, který datum jejího skonu predikoval již o tři měsíce dříve. Až nyní si lidé všimli, že v tom samém příspěvku uvedl i další datum. Den, kdy má zemřít i král Karel III.

www.dailystar.co.uk, www.ibtimes.sg, www.mirror.co.uk

Nikdo netuší, o koho se jedná. Člověk, jenž na sociální síti Twitter vystupuje pod přezdívkou Logan Smith, je stále zahalen rouškou tajemství. „Možná jsem, nebo ne, předpověděl smrt královny. Jsi na řadě Karle III. Dej si pozor na 28.3.2026,” píše na své úvodní stránce.

Jeho pár minut slávy odstartoval příspěvek ze 7. června roku 2022, v němž zveřejnil krátký text. „Královna zemře 8. září 2022. Král Karel zemře 28. května 2026.” Nikdo si ho zprvu nevšiml. Když se ale zdravotní stav panovnice zhoršil, stal se virálním. Během několik hodin se tweet rozšířil po celé zeměkouli a vyvolal tisíce reakcí. 

Předpovědi Logana Smithe

Jakmile Alžběta II. skonala, všichni se snažili zjistit, kdo Logan Smith je. „Někdo si myslí, že cestuji časem. Možná jsem ale přímo v centru dění,” psal den po smutné události, čímž rozdmýchal konspirační teorie o tom, že smrt královny nebyla náhoda.

Slavná ruská astroložka konečně zveřejnila očekávanou předpověď na rok 2023
Magazín

Slavná ruská astroložka konečně zveřejnila očekávanou předpověď na rok 2023

Twitter na internetovou bouři zareagoval tak, že Loganovi pozastavil na několik týdnů účet. Nyní si ho záhadný jasnovidec změnil z veřejného na soukromý.

Vědci sestavili realistickou předpověď pro rok 2023. Tohle nás čeká a dobré to není
Magazín

Vědci sestavili realistickou předpověď pro rok 2023. Tohle nás čeká a dobré to není

Fotografie jeho příspěvku ale stále kolují. Jakmile svět přestal truchlit, uživatelé sociálních sítí začali upozorňovat na druhé datum. Král Karel III. totiž není nejmladší a trpí silnými otoky rukou.

Kdy zemře král Karel III.?

„Opuchy naznačují, že tělo zadržuje vodu,” vysvětluje Doktor Gareth Nye, docent na univerzitě v Chesteru. „Jsou běžné a většinou postihují lidi starší 65 let. Může ale jít také o artritidu, dietu s vysokým obsahem soli nebo reakci na užití některých léků.”

Lékař upozorňuje, že „prsty jako párky”, jak Karel o svých rukách žertoval, nejsou známkou vážného zdravotního problému. 

Zdroj:

Tagy Alžběta II. Karel III. Britský Twitter