Magická hůlka

Psychologické testy jsou skvělým způsobem, jak zahnat chvíle otravné nudy a zároveň se sami o sobě něco dozvědět. 

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 5 různých magických hůlek. Ta, která se vám líbí nejvíce a přitahuje vaší pozornost, pak mnohé prozradí o vaší osobnosti. 

Přesněji řečeno se díky ní dozvíte, jaká je největší přednost vašeho charakteru. Nevěříte? Pak na nic nečekejte, a pusťte se ihned do toho. Budete překvapení, jak přesné to je!

Není na tom nic složitého. Stačí se po dobu několika vteřin soustředěně zadívat na náš obrázek a vybrat si hůlku, která s vámi nejvíce rezonuje. Víte, jaká to bude? 

Vaše přednosti

Právě ta nakonec odhalí, jaké přednosti v sobě nosíte. Od toho psychologické testy jsou. Dávají nám možnost sami sebe lépe poznat.

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud jste si vybrali hůlku č. 1, pak jste člověk, jehož předností je mírumilovnost. Za žádných okolností se nepouštíte do hádek a vyhrocené situace jsou posledním, co byste vyhledávali. Je to do jisté míry způsobené vaší úzkostnou povahou. 

Volbou hůlky č. 2 o sobě říkáte, že váš život musí být nalinkovaný přesně podle stanovených pravidel. Jakmile je něco jinak, tak, jak to neznáte, doslova vás to vykolejí. Přesto byste se měli snažit nebrat věci tak vážně. Není možné, aby všechno bylo dokonalé.

Pokud jste si zvolili hůlku č. 3, pak je vaší největší předností optimismus. Na svět se díváte s úsměvem. Sklenici s vodou vidíte vždy na půl plnou. Rádi se bavíte a jestli vás něco dokáže vystrašit, pak je to představa nudy. 

Volbou hůlky č. 4 říkáte, že vaší největší předností je pomoc druhým. Pomáháte neustále všem. Často při tom zapomínáte sami na sebe. Je potřeba si uvědomit, že by tomu tak být nemělo. Jste stejně důležití jako ostatní. 

Pokud jste si zvolili hůlku č. 5, tedy poslední možnost, pak jste člověk s velikými ambicemi. V životě chcete něčeho dosáhnout. Víte, že bez píle a tvrdé práce se to nepovede. Jste skvělý pracovník, partner i rádce. Cokoliv, co v životě děláte, berete naprosto vážně a snažíte se vždy o nejlepší možný výkon. 

Zdroje: namastest.net, gamewith.net, astrologytests.com