Beran (21.3. – 20.4.)

K temperamentnímu Beranovi se hodí kameny v červené barvě. Dokonce si je podvědomě vybírají, pokud jim dáte na výběr. Lásku do života mu přinese granát, kreativitu probudí ametyst a vitalitu mu dodá karneol. Mohou si zkusit intuitivně vybrat další kameny pro svůj aktuální stav.

Býk (21.4. – 21.5.)

Býkům se doporučuje jantar, protože posílí jejich zdraví a vitalitu. Kreativitu podpoří diamant a zdárné dokončení projektů zajistí křišťál. Lásku do života jim přinese citrín a granát jim nabídne velké dobrodružství, o kterém tak dlouho snili.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Blíženci by u sebe měli nosit jaspis a jadeit, který harmonizuje jejich rozdvojenou povahu. Ve svém chaotickém životě mohou konečně najít stabilitu díky chryzokolu a perle, protože oba přináší klid, což je pro tyto zrozence naprosto stěžejní.

Rak (22.6. – 22.7.)

Rakovi dodá potřebné sebevědomí obsidián. Díky němu najde cestu sám k sobě. Ztracenou životní energii těmto jedincům pomůže najít opál, který je probudí z hybernace, kterou zažívají. Naprosté divy umí udělat modrý topaz, protože pracuje s vášní, touhou a sexualitou celkově.

Lev (23.7. – 22.8.)

Lev miluje zlatou a žlutou barvu, která symbolizuje slunce. Achát pomůže těmto jedincům dokončit zdárně rozjeté projekty. Růženín jim do života přinese pohodu a novou lásku. Doporučuje se, aby u sebe Lvi nosili safír, protože otvírá jejich mysl.

Panna (23.8. – 22.9.)

Panny jsou velice praktické a nezaleknou se žádného problému. V organizaci a vymýšlení strategií jim pomůže sodalit. Protože jsou přísné nejen k ostatním, ale i k sobě, měly by při sobě nosit karneol, který podporuje jejich sebevědomí.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Červený a černý turmalín pomáhá Váhám při zvládání negativních emocí. Černý opál jim pomůže najít životní směr a zbaví je vnitřního neklidu. Celkově tyto jedince harmonizuje hematit nebo červený jaspis. A to po psychické i fyzické stránce.

Štír (24.10. – 22.11.)

Ambiciózní Štíři jsou nepřekonatelní, pokud mají při sobě turmalín, který jim dodává sílu a odhodlání. Na duchovní cestě je maximálně podpoří diamant a spřízněnou duši jim do života přivede krásný tyrkys.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Karneol odpovídá charakteru Střelců, proto by ho měli nosit stále u sebe. Jejich energie dokáže srovnat tygří oko. Pokud mají v hlavě chaos, pomůže jim akvamarín, který dokáže uklidnit jejich myšlenky. Okolí krásně pročistí křišťál.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Kozorohům, kteří touží po lásce skvěle poslouží růžový korál. V uklidnění mysli a celkové harmonizaci jim pomůže modrý safír. Ten jim zároveň umožní naladit a vcítit se do svého partnera. Díky tomu si budou skvěle rozumět a jejich komunikace dostane jiné rozměry.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Tmavomodrý safír přináší soustředění a rovnováhu, které Vodnáři tolik potřebují. Podporuje také jejich intuici. Emoce dokáže zklidnit chalcedon a ametyst těmto zrozencům ukáže novou cestu. Pokud tyto minerály budou nosit při sobě, štěstí si je brzy najde.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Ryby jsou neskutečně čisté duše, které jsou velice naivní. V tom jim může pomoci křišťál, protože díky němu uvidí realitu. Pocit bezpečí, který potřebují mít v životě jim poskytne jadeid. Navázat nové kontakty jim pomůže tyrkys.

Zdroj: astrotalk.com