Maska na maškarní

Psychologické testy jsou skvělou zábavou a také způsobem, jak se sami o sobě něco dozvědět. Třeba to, jakou v sobě skrýváme osobnost. 

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 8 různých masek. Tu, kterou byste si vybrali na maškarní, si pozorně prohlédněte. 

Přesně tato maska totiž prozradí, kdo skutečně jste a jaký člověk se ve vás ukrývá. Nevěříte? Zkuste to a posuďte sami. Sedí to naprosto dokonale. 

Kdo skutečně jste? 

Pokud jste si vybrali masku č. 1, pak jste velmi empatický člověk. Pečlivě volíte svá slova, abyste případně nikomu neublížili. Dříve, než něco řeknete, přemýšlíte, jak by se podobná slova líbila vám.

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Volbou masky č. 2 o sobě říkáte, že jste člověk, který nedbá na názor druhých. V životě děláte, co vás baví a zdali se to ostatním líbí nebo ne, vůbec neřešíte. Chcete žít šťastně a to taky děláte. 

Pokud jste si zvolili masku č. 3, pak jste člověk, který se nikdy nevzdává. Věříte, že každý klacek hozený pod vaše nohy je skvělou školou. Způsobem, jak se mnohému naučit. 

Výběrem masky č. 4 o sobě říkáte, že jste výbušný člověk. Bouchnete ale v nesprávnou chvíli. Své emoce neumíte ventilovat a ony samy vyplují na povrch. Většinou však ve špatný čas. 

Pokud jste si zvolili masku č. 5, pak jste člověk, ke kterému druzí vzhlíží. Jste přirozený vůdce, který rád pomůže a poradí. Vaší slabinou je neschopnost přijmout negativní názor sám na sebe.

Výběrem masky č. 6 o sobě říkáte, že bezmezně věříte intuici. Jakkoliv negativně situace vypadá, pokud to uvnitř cítíte jinak, vždy si tento vnitřní hlas vyberete.

Pokud jste si zvolili masku č. 7, pak se až příliš rozdáváte lidem. Ti mají tendenci toho zneužívat. Buďte proto obezřetní a občas si sundejte růžové brýle.

Výběrem masky č. 8 o sobě říkáte, že jste rozený introvert. Lidem nedůvěřujete a ty, které vpustíte do svého života, pečlivě prověříte. Málokdy mluvíte sami o sobě. Spíše nasloucháte. 

Zdroje: medium.com, themindsjournal.com, astrologytests.com