Měla předpovědět zvolení papeže Františka v roce 2013, smrt kubánského diktátora Fidela Castra nebo rozvod zpěvačky Pauliny Rubio. Zároveň vyvolala ducha v přímém přenosu ranní show „Sale el Sol“. 

To je pětačtyřicetiletá astroložka Mhoni Vidente, jež patří mezi nejsledovanější osobnosti ve svém oboru. 

Každý den na své sociální sítě přidává videa, na kterých věští z karet, zveřejňuje afirmace a horoskopy pro každé znamení. Zároveň ráda šokuje. Ať výrazným make-upem, nebo tragickými zvěstmi.

Letošní rok bude podle ní poznamenán klimatickými změnami a zemětřeseními. Některé přírodní katastrofy budou navíc nesmírně tragické.

Zlo a válka

„Lucifer bude spolu se svými démony hledat kořist všemi možnými způsoby,” varuje Vidente. „Letošek tak bude rokem, v němž budou vládnout čarodějnice, závist, hněv, chamtivost a všechny přízemní lidské emoce.”

Na konci roku 2024 podle ní navíc přijde další pandemie. „Skrze kartu Smrt vidím lidi oblečené v bílých lékařských pláštích, kteří analyzují bakterie a viry, aby je začali vypouštět na lidstvo." Tentokrát nemoc nenapadne jen čich, ale také zrak.

Zdroj: Youtube

Svým fanouškům tak doporučuje, aby se zaměřili na svou spiritualitu, sjednotili se a byli solidární při zvládání předvídaných těžkostí. „Jediným způsobem, jak čelit nákaze, je zůstat zdravý a věřící v Boha a Ducha svatého,” říká.

Mhoni Vidente zároveň předpověděla, že třetí světový konflikt je již tzv. na spadnutí. Začne ve chvíli, kdy se do bojů na Ukrajině zapojí další země. 

Třetí světová válka

„Problém bude dělat Jižní Korea, která je zapletená se Spojenými státy. Bude chtít spolupracovat s Vietnamem, Severní Koreou a Japonskem. Čína však udělá vše pro to, aby USA a její spojence porazila.”

Právě země Červeného draka bude tou, jež třetí globální válku vyvolá.

„Vidím blížící se rakety a bomby. Každá lidská bytost prohraje,” zoufá si jasnovidka. Zároveň upozorňuje, že celý konflikt podpoří také střety mezi Izraelem a Gazou a hromadná migrace Palestinců do okolních krajin.

Zdroj: Youtube

„Totální kataklyzma lidstva nastane 13. května 2031,“ předpokládala ve svých předpovědích. Celá třetí světová válka však potrvá devět let. 

Zdroje: www.timesnownews.com, www.mundonow.com, www.indy100.com, www.famousbirthdays.com, www.dailymail.co.uk