Krása bez plastik

Michael Jackson byl pověstný svou fenomenální hudbou, ale také tím, že se postupně stal člověkem, kterým nebýval. Ačkoliv se k plastickým operacím nikdy veřejně nepřiznal, tedy až na plastiku nosu, umělec nyní ve Photoshopu odstranil všechny úpravy zpěvákovi tváře. 

Chtěl se podívat pod povrch zpěvákova tolik propíraného vzhledu. K velkému překvapení všech se objevila tvář mimořádně krásného muže. 

Asi nejvíc propíranou plastickou operací, které se Jackson podrobil, byla právě plastika nosu. Tu zpěvák podstoupil několikrát za sebou a dokonce se spekulovalo, že jeho nos by další náročnou operaci nevydržel a zcela by se rozpadl. 

Původní tvář Michaela Jacksona se od jeho dětských let hodně změnila. Lidé tak sice milovali jeho hudbu, jejich pozornost však často směrovala také na zpěvákův neustále se měnící vzhled. 

Další výraznou změnou, které si nikdo nemohl nevšimnout, pak byla změna barvy jeho pleti. Někteří lidé dokonce tvrdili, že je bělejší než kdejaký běloch. Jackson však tuto změnu nikdy nepřiznal. Na otázky ohledně barvy kůže reagoval tím, že trpí vzácnou kožní chorobou. 

Pitevní zpráva odhalila, že Michael Jackson skutečně trpěl defektem kůže podobným vitiligu. Vitiligo se projevuje ztrátou pigmentu na různých částech těla. 

Mimořádně krásná tvář

Další úpravou, která se během zpěvákovi pitvy zjistila, pak byla úprava obličeje. Důvodem tohoto zjištění byly jizvy objevené za ušima, které vypovídají o tom, že zpěvák pravděpodobně podstoupil lifting obličeje. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Jeho obličej tak stále vypadal mladistvě a vyhlazeně. Ačkoliv Jackson téměř všechny plastiky popíral, bylo zjevné, že to není pravda. Tu do celé anabáze zpěvákových úprav vnesl až umělec, který za pomoci Photoshopu odstranil všechny plastiky z jeho tváře. 

To, co vytvořil, všem rázem vyrazilo dech. Objevil se krásný muž čokoládové pleti, s plnými rty, svěží pokožkou a naprosto souměrným nosem. 

Vytvoření podoby Michael Jacksona bez přítomnosti jakýchkoliv úprav je skvělou připomínkou, že méně je někdy skutečně více. A není radno si s estetickými zákroky příliš zahrávat. 

Ačkoliv by Michael Jackson vypadal bez plastik úplně jinak, než jak si ho většina z nás skutečně pamatuje, rozhodně by vypadal lépe a zdravěji. 

Spekuluje se však, že zpěvák chtěl změnit svůj vzhled natolik, aby se navždy vymanil ze vzpomínek na svého despotického otce, který z něj udělal dětskou hvězdu. 

www.mirror.co.uk, thedetailchannel.medium.com, www.telegraph.co.uk