Každý muž má jiné představy o své dokonalé něžné polovičce, ale v průběhu života si nejvíce cení jejích vlastností a povahy. Známe ty nejúžasnější partnerky do nepohody. Máte už jednu z nich doma? Nebo dámy, najdete se v tomto trojlístku?

Rak (22. června – 22. července)

Ženy narozené ve znamení Raka jsou mimořádně citlivé a empatické. Umožňuje jim to se snadno vcítit se do potřeb a emocí svého partnera.
Jsou neuvěřitelně věrné a loajální. 

Oddaně se věnují svému partnerovi srdcem i celou svou duší. Jejich intuitivní povaha jim umožňuje rozumět všem emocím svého partnera a reagovat na ně s pochopením a láskou. 

Ženy v Raku se cítí nejvíce naplněné, když mohou svého partnera hýčkat, starat se o něj a vytvářet pro něj útulné a láskyplné prostředí. Jsou to rozené pečovatelky, které se jen tak něčeho nezaleknou. 

Štír (24. října – 22. listopadu)

Dámy narozené ve znamení Štíra jsou vášnivé a intenzivní, což se odráží i v jejich vztazích. Jsou schopny věnovat se svému partnerovi naplno a bezpodmínečně, což zahrnuje i ochranu a podporu ve všech situacích.

Mají silnou intuici a schopnost proniknout hluboko pod povrch, což jim umožňuje pochopit i ty nejhlubší touhy a potřeby svého partnera. Umí číst v lidech a mají talent na psychologii a odhadování lidských povah.

Štíři jsou odhodlaní zvládnout všechna příkoří a nástrahy. Tyto ženy poskytují emocionální stabilitu a bezpečí svému partnerovi a jsou ochotné jít až na samý konec světa pro jejich lásku.

Ryby (21. února – 20. března)

Ženy narozené ve znamení Ryb jsou mimořádně empatické, soucitné a vnímavé. Jsou to nejvíce ohleduplné bytosti a láskyplné věrné milenky. Jsou velmi romantické a citlivé na potřeby svého partnera, splní mu vše.

Snaží se vytvořit mu skutečný domov, místo, které je bezpečné a harmonické. Jejich intuitivní povaha jim umožňuje vnímat i ty nejmenší změny v náladách svého partnera a reagovat na ně s láskou a porozuměním.

Ryby jsou ochotny obětovat svůj čas a energii pro svého partnera, a to jak ve všedních dnech, tak i v těžkých situacích, což je dělá skvělými milenkami, na které se lze spolehnout.

Vodní znamení

Vodní znamení zvěrokruhu – Rak, Štír a Ryby – mají společné rysy, které odrážejí jejich spojení s emocemi, intuicí a hlubokou vnímavostí. Mají společné tyto zásadní rysy:

Emocionální citlivost: Vodní znamení jsou známa svou hlubokou emocionální citlivostí. Jsou schopna intenzivně prožívat své emoce a často jsou velmi citlivá na emoce druhých.

Intuice a vnímavost: Lidé narození ve vodních znameních mají často silnou intuici a schopnost vnímat nevyslovené nebo skryté pocity a myšlenky svých partnerů. Jsou schopni porozumět emocím a potřebám lidí kolem sebe bez mnoha slov.

Tajemství a hloubka: Vodní znamení mají tendenci být hluboká a tajemná. Mají v sobě skryté hloubky a mohou být velmi uzavření, pokud se necítí dostatečně bezpečně.

Věrnost a oddanost: Jsou velmi věrní a oddaní ve vztazích. Když se zavážou k někomu emocionálně, jsou schopni být velmi loajální a pečující.

Kreativita a fantazie: Vodní znamení mají často bohatou fantazii a kreativní mysl. Mají sklony k uměleckým činnostem a jsou schopni vyjádřit své pocity a myšlenky skrze umění a imaginaci.

Proměnlivost: I když jsou vodní znamení hluboká a stabilní ve svých emocích, mohou být také proměnlivá, podléhající kolísání nálad podle okolností a vnějších vlivů.

Zdroj: www.dama.cz