My všichni školou povinní

Bývalá dětská hvězda Michaela Kudláčková, známá zejména díky své roli Barči Hrdinové v populárním seriálu My všichni školou povinní z osmdesátých let 20. století, se po letech strávených v showbyznysu vydala na novou profesní dráhu. 

Její životní příběh je plný zajímavých zvratů a rozhodnutí. Právě ta ji nakonec přivedla k práci, která ji baví, naplňuje a v níž vyniká.

Mladá Míša se poprvé objevila před kamerou v roce 1980. Ve filmu Veronika, prostě Nika ztvárnila hlavní roli malé milovnice zvířat. Její nepřehlédnutelný talent a osobité charisma ji brzy přivedly k dalším hereckým rolím.

Nejvýznamnější z nich byla jednoznačně role Barči Hrdinové v úspěšném českém seriálu My všichni školou povinní. Díky roli Barči se Míša stala nezapomenutelnou a diváci si ji velice oblíbili.

Přesto se po mnoha letech rozhodla pověsit hereckou kariéru na hřebík. Míša Kudláčková tak v sobě našla odvahu udělat velký životní krok. Prošla několika různými zaměstnáními, od novinářky přes taxikářku až po sociální pracovnici. Dlouho pátrala po svém skutečném poslání a práci, která pro ni bude podobnou vášní jako kdysi herectví.

Živí se zvláštním způsobem

Práci svých snů Míša nakonec objevila. Rozhodla se věnovat astrologii, kartám a věštění. Stala se vyhledávanou kartářkou, která se specializuje na různé metody věštění, včetně tvorby horoskopů. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Její schopnosti a přesnost v předpovědích ji rychle proslavily a Míša se tak stala jedním z nejvýznamnějších jmen v oblasti věštění v Česku.

Její klientelu tvoří převážně ženy, které hledají odpovědi na otázky týkající se vztahů, rodiny a budoucnosti. Věštění je pro Míšu forma pomoci a poradenství, ačkoliv, jak sama přiznala, se často cítí jako psycholog.

Její životní příběh je plný zajímavých momentů. Od dětské hvězdy, která zářila na televizních obrazovkách, až po dospělou ženu, která nachází své poslání v práci s lidmi a věštění. 

Ačkoli se Míša živí poněkud zvláštním způsobem, je důkazem, jak moc je důležité následovat hlas svého srdce. 

Životní dráha Míši byla plná zvratů a nečekaných změn. "Nikdy není pozdě začít," uvedla bývalá herečka.

Míša se dnes kartám a tvorbě horoskopů věnuje profesionálně. Dokonce nabízí i kurzy pro lidi, kteří se chtějí vydat podobnou cestou. Její doménou jsou především runové písmo a Thothův tarot.

www.csfd.cz, cs.wikipedia.org, www.fdb.cz