Hvězdopravci tvrdí, že pokud gravitace Měsíce dokáže ovlivnit příliv a odliv, postavení planet může mít vliv i na život člověka a jeho krásu. Některá znamení se tak pyšní přátelštější povahou, jsou atraktivnější než jiná nebo se mohou těšit z mladistvého vzhledu. Mezi poslední zmiňované prý patří Lvi, Blíženci a Vodnáři a Berani.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi bývají nepřehlédnutelní. Rádi se o sebe starají a mají pevnou vůli. Vynechat trénink v posilovně nebo vyjít ven bez upravených vlasů? To je pro zástupce tohoto hvězdného znamení nepředstavitelné. Někteří Lvi proto mohou působit jako metrosexuálové. Dbaní o vzhled má však svá pozitiva. Muži se i v pokročilém věku chlubí štíhlou postavou, pružnou pokožkou a mladistvým vzhledem.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Optimistická povaha a neutuchající zájem o dění kolem sebe. To jsou hlavní důvody, proč muži-Blíženci mají jiskru v oku i v sedmdesátce a působí energicky. Pokud to zdraví dovolí, jsou stále aktivní. Můžete je potkat na kole nebo vernisáži, kde baví lidi okolo sebe. Rčení, že „muži zrají jako víno” bylo s největší pravděpodobností vymyšleno díky Blížencům.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři nebývají spokojeni s tím, jak vypadají. Stále mají chuť na sobě něco vylepšovat. Rádi experimentují s novými cvičebními programy, stylem oblékání nebo dietami. Díky tomu však zůstávají svěží i ve stáří. Zároveň se rádi obklopují mladými lidmi, kterými se nechávají ovlivnit. V případě, že potkáte charismatického muže na skateboardu, za nímž vlaje cop stříbrných vlasů, můžete se vsadit, že jde o Vodnáře.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ohniví Berani se pyšní pronikavým pohledem širokým čelem a hezky tvarovaným obočím. Obvykle patří k těm, k nimž jsme z nepochopitelných důvodů silně přitahováni. Jejich dalším poznávacím znamením je vypracované tělo, na němž si zakládají. Jejich sebevědomá povaha se časem brousí jako diamant. Muži v pokročilém věku jsou proto okouzlujícími, ale zároveň pozornými společníky.

Zdroje: www.citymagazine.si, www.hily.com, www.proiezionidiborsa.it