Určitě si vybavíte slavné herce nebo zpěváky, ze kterých se vám podlamují kolena. Někteří nejsou ale vůbec žádní krasavci. Tak čím to je? Podle astrologie se pohlední pánové rodí v několika znameních zvěrokruhu. Právě to z nich dělá ty nejpřitažlivější jedince.

Superstar
Lev (23. 7. – 22. 8.)

Muži narození ve znamení Lva jsou předurčeni k obdivu. Milují předvádění svých kvalit, a tak jsou často spojeni se zaměstnáním, ve kterém mohou využít svou extrovertní a sebevědomou povahu. Bývají herci, trenéry, lektory nebo zpěváky.

Zrozenec tohoto znamení zná svou cenu, je šarmantní a ví velice dobře, jak se chovat k dámě. Stejně jako dokáže u ostatních vzbudit dojem své vlastní jedinečnosti, tak se rád o zlomek své záře rozdělí se svou vyvolenou. Vedle něj budete výjimečná.

Někdy ale všeho moc škodí, proto to občas se svou pýchou Lev přežene. Jako partner je odvážný ochránce, hrdý otec a pečující manžel. Pokud mu dáte dostatek obdivu a úcty, bude vám věrný do konce života. Pokud se mu budete smát, ztratíte jeho důvěru.

Alternativní umělec
Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou akční a zábavní jedinci, kteří nesnáší nudu. Opovrhují vším, co je příliš obyčejné. Potřebují se cítit výjimečně, zvláštně a extravagantně. Většinou jsou tito muži alternativními umělci, nebo vykonávají velmi nevšední zaměstnání.

Tito pánové potřebují být neustále v pohybu. Většinu života působí jako nespoutaní bohémové, a příliš se ve vztazích nevážou, protože největší hrůzu mají z toho, že by jim někdo mohl vzít jejich svobodu. Není snadné tohoto muže přesvědčit k rodinnému životu.

Pokud se ale zableskne a Blíženec se zamiluje, udělá pro svou vyvolenou královnu všechno. Dáma, kterou vezme hrdě za ruku a představí přátelům, bude pravděpodobně také „jiná“. On ji rozhodně jako obyčejnou nevidí, a bude-li potřeba, vytvoří kolem ní unikátní auru.

Cílevědomý intelektuál
Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři rádi plavou proti proudu. Rádi tvoří a mají originální nápady, díky kterým dokážou dojít ke svým vytyčeným snům. Jsou to zasnění idealisté, a právě to je přitažlivé pro mnoho žen. Jsou to bojovníci za pravdu a svobodu. Hrdinové.

Tito pánové jsou inteligentní a charismatičtí. Dokážou mluvit do detailu o svých plánech do budoucna, které chtějí zrealizovat. Odvaha jim nechybí, ale často své projekty nestihnou dokončit, protože nemají tolik času, aby všechno stihli.

Nesnáší pokrytectví, lež a přetvářku. Pro svou vyvolenou jsou těmi nejlepšími milenci, kteří se snaží dávat najevo své emoce. Dámu svého srdce neustále překvapují něčím novým. Chtějí mít na stáří bohatství zážitků, ne majetku.

Ohnivý rebel
Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zrozenci Berana jsou sebevědomí, odvážní a ambiciózní jedinci. Pokud se pro něco nadchnou, dokážou to dotáhnout hodně daleko. Pro něžné pohlaví jsou přitažliví právě pro svou sílu a temperament.

Idealista, rebel a bojovník je inspirací pro své okolí. Má silnou optimistickou energii, která je doslova nakažlivá. Pokud se rozhodne, že získá vaše srdce, opravdu ho získá a nic ho v tom nezastaví.

Nesnáší hádky a konflikty. Snaží se urovnávat spory, ale pokud ho někdo naštve, nebo ohrozí jeho blízké, jde do boje. V lásce je skutečný romantik, který svou dámu zahrne květinami a láskyplnou péčí.


Zdroje: www.horoskopy.cz, timesofindia.indiatimes.com