NASA test osobnosti je komplexní test, který zkoumá různé aspekty osobnosti kandidátů, včetně jejich schopností řešit problémy, zvládat stres, pracovat v týmu a podobně. Účelem tohoto testu je vybrat nejvhodnější osoby pro práci astronautů, kteří jsou schopni zvládnout náročné podmínky letu do vesmíru a práce na palubě raketoplánu nebo Mezinárodní vesmírné stanice.

Pokud se podíváte na tyto fotografie, co o vás podle NASA vypovídají? Byli byste spíše cestovatel v čase nebo hvězdář? Snímky Jamese Webba totiž vypovídají ledacos o naší osobnosti. NASA podrobila na Twitteru své fanoušky jakémusi testu, v němž žádala uživatele, aby vybrali své oblíbené snímky z vesmírného dalekohledu. V tweetu byly představeny tři skupiny se čtyřmi snímky, které jsou označeny písmeny A, B, C nebo D.

Podle toho, jaký obrázek si každý zvolil, byl označen za cestovatele v čase, člověka, který určuje trendy, hvězdáře nebo domácího kutila.

Ve skutečnosti se jednalo o snímky z vesmírného dalekohledu Jamese Webba, které zobrazují od kosmických útesů v mlhovině Carina přes Pilíře stvoření až po ohnivou protohvězdu. Všechny tyto snímky jsou dosud nevídanými pohledy na vesmírné zázraky.

Jací jste podle NASA?

Cestovatelé v čase mohou mít starobylý vzhled, zatímco hvězdáři se neustále vyvíjejí a mění, domácí lidé se drží rutiny a ti, kteří určují trendy, jsou naopak napřed.

Díky Webbově teleskopu tedy můžeme nahlédnout nejen do naší minulosti a budoucnosti, ale i určit, jaký jsme typ osobnosti. NASA věří, že snímky vypovídají mnohé o osobnosti člověka. Stačí si jen vybrat snímky kategorie A, B, C nebo D.

Pokud patříte do kategorie A, pak jste cestovatelé v čase. Vyžíváte se v chaosu, jste nostalgičtí a milujete vintage styl.

Pokud jste kategorie B, jste hvězdář, který je hlavou v oblacích, milujete být hvězdou přehlídek a stále se vyvíjíte a orientujete. Věříte v sebe a přinášíte světlo do vesmíru.

Jste-li kategorie C, pak jste „domácí mazlíček“, neboli introvert a člověk, který miluje pohodlí a rutinu.

A konečně pokud patříte do skupiny D, jste módní ikona, udáváte trendy a jste napřed. Prostě jdete s dobou, nebo ji dokonce předbíháte.

Zábavný kvíz je skvělým způsobem, jak začít další rok Webbovy epické mise, která nám objasňuje mnohé záhady vesmíru.

Jaký typ jste vy?

Zdroje: www.dailymail.co.uk, www.republicworld.com, www.sciencetimes.com