Tak nejdřív se pro vás mohl přetrhnout a nakonec, když má své jisté, se chová jako kdyby byl mentálně stále u maminky. Nezajímá ho nic, co se týká domácnosti, dětí nebo společných zájmů. A co je úplně nejhorší, nesnaží ani rozvíjet pouto mezi vámi dvěma. K takovému chování mají podle horoskopu předpoklad následující tři znamení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Začněme tím dobrým. Muži narození ve znamení Raka patří k těm nejvěrnějším. Co následuje dál, se vám milé dámy zrovna líbit nebude. Raci se totiž nejčastěji žení z pohodlnosti. Jsou od přírody líní a potřebují, aby je někdo směroval.

Takže si to představte. Nejenom že v domácnosti Rak nehne ani prstem. Tedy leda z donucení, ale ještě ho od čehokoli manuálního raději odeženete, protože je dost nešikovný.

Navíc se ani nehodlá účastnit ani debaty o tom, kam pojedete na dovolenou, jestli je lepší vymalovat nebo rovnou vyměnit byt a opravu auta rovněž raději přesměruje na vás, protože co by se namáhal.

To ale není všechno. Rakovi se totiž pořád něco nelíbí, takže si neustále stěžuje. Mohla byste se přetrhnout, ale jemu není nic dost. Tak co s takovým člověkem?

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Milé ženy, pokud se chcete vrátit o století zpátky, i když si jsme vědomi, že se takový přístup děje i v dnešní době, a nechat svého Štíra, aby konal všechna rozhodnutí v rámci rodiny, jděte do toho. V opačném případě počítejte s tím, že staromódní Štír převezme otěže domácnosti a bude je držet sakra pevně.

Ve svazku se Štírem sice nebudete mít zas až tolik starostí, protože většinu z nich za vás udělá on. Jenže když se vám nebude cokoli líbit a budete chtít běh věcí změnit, narazíte. Jedno se musí nechat, když se Štír zamiluje, je to navždy. Z jeho strany tedy určitě.

Problém nastává ve chvíli, kdy partner narozený v tomto znamení získá dojem, že do vztahu přináší po citové stránce víc než ten druhý. Začne se chovat paranoidně a někdy může svého partnera i testovat, aby zjistil, jak moc je mu oddaný. My si tedy troufáme říct, že pokud si Štír neuvědomí, že každý vztah tvoří dvě samostatné osoby se stejnými nároky, nejspíš ten svůj definitivně zlikviduje.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Muže narozeného ve znamení Střelce udržíte v domě leda na řetězu, což je samozřejmě kontraproduktivní. Manželství s takovým mužem vyžaduje notnou dávku taktu, diplomacie, ženské moudrosti a nervů. Jestli s ním navíc budete sdílet i jeho zájmy, není důvod, proč byste spolu nemohli žít v harmonickém vztahu.

Navíc, když se vám nebude chtít se spolu s ním vrhat do adrenalinových dobrodružství kdesi na Sahaře, Střelec pokrčí rameny, udělá papa a zmizí. On zkrátka ze svého životního stylu neustoupí ani o píď.

Střelcům totiž nějak nedochází, že do manželství patří i řešení každodenní reality, která je pro něj, dobrodruha, pochopitelně nudná. Takže pokud tuto součást třeba jinak hezkého vztahu nepřijmou a dají přednost skákání do vodopádů nebo sjíždění alpských velikánů, je dost dobře možné, že brzy už nebudou v žádném vztahu.

Zdroje: www.allure.com, citymagazine.si