3. nejchytřejší znamení zvěrokruhu:

1. Vodnář

Tento zrozenec se stále snaží svými nápady a inovacemi zlepšit společnost. Vzdušné znamení, pod vládou Uranu, je známé svým sklonem k analyzování, vizionářství a otevřenosti. Tváří v tvář výzvě Vodnáři aktivně hledají nové, neznámé perspektivy a vyvíjejí lepší řešení.

Vodnáři skutečně stojí v čele nových objevů ovlivňujících společnost. Tvrdohlavé vzdušné znamení mění jen pomalu svůj názor, pokud jim k tomu nejsou předloženy dostatečné důvody. Navzdory své chladnokrevné, analytické povaze mají tito lidé silný morální kompas a chtějí zanechat svět lepší, než ho našli.

Superschopnosti: analytik, inovátor, vizionář, moralista

2. Panna

Panna je perfekcionistka, která vyniká v odborné sféře a v komunikaci. Praktická inteligence tohoto znamení je nepřekonatelná, protože má bystrou, zvídavou mysl a silnou pracovní morálku. Studijně nadaní zrozenci se mohou stát velmi dobrými učiteli.

Nechtějí se věci jen učit, ale chápat do hloubky, jak fungují. Protože jim vládne Merkur, planeta komunikace, umí se skvěle dělit o své nápady a radit ostatním. Rády pomáhají a slouží lidem. Pro Panny není nic neřešitelné. Pokud máte ve své blízkosti toto znamení, neváhejte ho požádat o radu.

Superschopnosti: komunikace, bystrost, zvídavost, morálka, obětavost

3. Blíženci 

Tito společenští jedinci jsou přizpůsobiví, zvídaví a nejrychleji přemýšlející ze zvěrokruhu. Vládne jim Merkur, planeta myšlení a komunikace. Umí si zachovat chladnou hlavu, jsou přemýšliví a mají touhu po poznání. Blíženci jsou zvídaví a často fušují do více věcí naráz.

Pro toto proměnlivé znamení je těžké soustředit se na jednu věc. Vždy je po chvíli zaujme něco nového. Blíženci jsou často dvojího smýšlení. Rádi zkoumají obě strany tématu a dlouhé debaty je nesmírně baví. Mají také velmi dobrý smysl pro humor.

Superschopnosti: rychlost, zvídavost, adaptabilnost, multitasking, humor

Zdroje: www.wikihow.com