Tyto čtyři dámy se ve světě určitě neztratí. Jsou totiž dost sebevědomé, odvážné a drzé. Máte nějakou kamarádku, která ve frontě prostě nepostojí a cpe se hned dopředu? Na všechno má odpověď, aniž by se jí kdokoli ptal na její názor, nebo se v konfliktní situaci vrhá na nepřítele jako pitbull? Je pohotová a ostrá jako břitva, ale někdy by měla raději mlčet. A možná jste se v popisu našla přímo vy? Pravděpodobně níže najdete své znamení zvěrokruhu.

Beran: Nebojácná průkopnice

Ženy v Beranu jsou známé svou nebojácnou a průbojnou povahou. Na své okolí působí sebevědomě a mají neochvějnou důvěru v sebe sama. Sebejistota těchto dam působí téměř arogantně, protože mají tendenci převzít automaticky nad vším vedení. Zrozenkyně v Beranu se chovají dominantně, ať jsou kdekoli a jednají s kýmkoli. Naprosto věří vlastním schopnostem a nenechají si nic diktovat. Zle se potážete, pokud se je pokusíte ignorovat. Tyto ženy dostanou, co chtějí. Jsou tak drzé, že právě u nich platí to, že je vyhodíte dveřmi a ony se vrátí oknem.

Lev: Královna drzounů

Dámy ve znamení Lva mají přirozený vůdčí talent a silný smysl pro vlastní důležitost. Jejich sebevědomí je nekonečné, a proto působí mnohdy arogantním dojmem. Lvice chce být středem pozornosti, ať už je kdekoli. Potřebuje být živena obdivem a uznáním. Tato žena je vždy vidět a slyšet. Chová se k lidem drze a nadřazeně, proto ji lidé mají za povýšenou. Když se jí někdo nelíbí, zpraží ho svým ohnivým hněvem na uhel. Dovolí si ke druhým úplně cokoli, protože je bere jako podřadné poddané.

Střelec: Odvážná průzkumnice

Dámy narozené ve Střelci jsou optimistky a mají smysl pro dobrodružství. Věří, že vědí všechno nejlépe a mohou být odmítavé k názorům ostatních, proto působí většinou drze a arogantně. Tyto ženy jsou přesvědčené o svých perfektních znalostech. Dokáží se chovat asertivně a neberou v úvahu alternativní pohledy. Dáma ve Střelci je zvídavá, a když si něco zamane zjistit, drze se všude vecpe, aby se dozvěděla to, co chtěla zjistit. Ne, pro ni není odpověď. Pokud po něčem jde, nezbavíte se jí.

Kozoroh: Ambiciozní bojovnice 

Kozorohy pohání jejich odhodlání a touha po úspěchu. Tyto ženy jsou pevně přesvědčeny o svých schopnostech a často usilují o pozice moci a autority. Tato touha po úspěchu může někdy vést k tomu, že jdou tyto dámy doslova přes mrtvoly. Kozorožky vidí zaměřený cíl a míří přímo za ním. Kdo se postaví do jejich cesty, dostane, co proto. Tyto ženy působí nebezpečně, protože pokud jim chcete snad odporovat, setkáte se s jejich slovním arzenálem, a nebo vám jednoduše jednu natáhnou.

Zdroj: astrotalk.com