Nejhorší snacha

Každý člověk má dobré i špatné vlastnosti a mezilidké vztahy rozhodně nejsou procházkou růžovou zahradou. Žádají si toleranci, snahu na sobě pracovat a také občas sklopit hlavu a raději nic neříkat. 

Pokud se právě nacházíte ve stavu, že si váš syn našel novou partnerku a plánuje s ní budoucnost, pak se pojďte podívat, které snachy jsou podle horoskopu těmi nejhoršími. Co od nich můžete očekávat? 

Snachy narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.) jsou ženy, které ví, co od života chtějí a jdou si tvrdě za svým cílem. Jsou hádavé a nebojí se takřka ničeho. Se snachou v tomto znamení se rozhodně nudit nebudete. Každý den s ní bude velkým překvapením. 

Snachy narozené v tomto znamení budou chtít mít nad svým mužem kontrolu a nikdy vás nenechají říct si svůj názor. Na vás pak je, jak budete reagovat. Můžeme vás ujistit, že snadné to rozhodně nebude. 

Ani snachy narozené ve znamení Býka (21.4. – 21.5.) nejsou zrovna výhrou v loterii. Jsou velmi často sebestředné a sobecké. Jde jim v první řadě o jejich vlastní dobro, co na to ostatní, příliš neřeší. 

Dejte si pozor

Snachy v tomto znamení jsou nestálé, a pokud někde nejsou spokojené, může se stát, že si vaše snacha rychle najde za vašeho syna adekvátní náhradu. S vámi se ani nerozloučí. 

Jak milují různá znamení horoskopu: 

Zdroj: Youtube

Snachy narozené ve znamení Blížence (22.5. – 21.6.) působí jako šedé myšky. Nenechte se však mýlit. To jen často střádají své plány, aby se mohly projevit v plné síle. Snachy v tomto znamení milují peníze a nebojí se si o ně říct. 

Drahé dárky, luxusní dovolené, krásně vybavený dům jsou přesně tím, co vaše snacha bude vyžadovat. Jinak se na vás usmívat nebude. Snachy narozené ve znamení Blížence dokáží měnit nálady jako počasí. 

Pozor byste si měli dát také na snachy ve znamení Střelce (23.11. – 21.12.). Ty se vyznačují tím, že jsou často hysterické. Milují teatrálnost a nebojí se udělat vše, aby dosáhly svého. Pozornost okolí je jim vším. 

Snachy narozené v tomto znamení nikdy nejsou potichu. Pokud jim dáte najevo, že je neposloucháte, dost možná vám z jejich křiku praskne hlava. S touto variantou je lepší počítat kdekoliv. 

Snachy narozené ve znamení Lva (23.7. – 22.8.) jsou velice sebevědomé a vztahovačné. Neopovažte se před nimi vyslovit jakoukoliv kritiku, jinak se se zlou potážete. To snachy narozené ve znamení Lva nikdy nesnesou a dobré vztahy budou ty tam. 

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, citymagazine.si, nypost.com