Sklízí váš muž úspěchy mezi ženami, ať přijde kamkoliv? Závidí vám vašeho partnera kamarádky, nebo na něj dokonce pokukují cizí ženy na ulici? Možná je velký fešák nejen pro vás. Je tu pravděpodobnost, že patří k nejkrásnějším mužům horoskopu. Pokud patří mezi šest nejpřitažlivějších znamení, budete si ho muset začít raději hlídat.

Váhy

Okouzlující šarmantní Váhy jsou známé svým charisma a nedbalou elegancí. Jejich vyrovnaná a diplomatická povaha zvyšuje jejich přitažlivost. Tito muži vynikají ve společnosti svým přehledem a sečtělostí. Zrozenci v tomto znamení mají silnou magickou auru, která k nim magneticky přitahuje ostatní. Jejich schopnost vyvolat v lidech pocit, že jsou viděni, oceněni a vyslyšeni, jim dodává ještě větší přitažlivosti.

Lev

Lev je králem zvěrokruhu, vyzařuje z něj sebedůvěra, lesk a moc. Díky jejich zářivé oslnivé energii jsou pro ostatní neodolatelní. Tito pánové vzbuzují pozornost všude, kam přijdou. Zanechávají za sebou spoustu obdivovatelů. Jsou to skutečné celebrity. Pod svou pohlednou tvářičkou mají vřelé a velkorysé srdce, čímž si získávají další příznivce.

Štír

Záhadní Štíři mají zcela odlišný sex-appeal. Ten vytváří převážně jejich tajemnost a odlišnost. Jejich intenzivní pohled a pronikavé oči způsobují podlamování kolen na potkání. Magnetická osobnost Štírů přitahuje ostatní a dává jim pocit okamžitého propojení. Jejich neochvějná sebedůvěra v kombinaci se sympatickou tváří a jistým půvabem z nich činí výjimečně pohledné muže.

Střelec

Lamač srdcí a nezastavitelný dobrodruh, dokáže svým nadšením nakazit i ostatní. Jejich žoviální povaha a přátelské chování si okamžitě podmaní náklonost okolí. Živá osobnost Střelců lidi přitahuje jako magnet, takže se v jejich přítomnosti cítí okamžitě dobře. Jejich chuť do života a schopnost radovat se z těch nejjednodušších věcí jim dodává na přitažlivosti a dělá z nich okouzlující společníky.

Blíženci

Šarmantní Blíženci jsou pohotově vtipní. V kombinaci s bystrou myslí jsou doslova nebezpeční. Jejich schopnost mluvit o zajímavých tématech a bez námahy rozesmát ostatní z nich dělá krále večírků. Dvojí povaha Blíženců jim umožňuje navázat kontakt se širokou škálou lidí. Jejich jiskřivě zábavná osobnost a okouzlující úsměv se lidem vryjí do paměti.

Ryby

Lamač dívčích srdcí narozený v Rybách vyzařuje zasněnou a romantickou auru. Tajemná aura tohoto muže je neodolatelná. Jejich jemnost a soucit zaujme především podobně romanticky a emočně naladěné protějšky. Muž v Rybě umí být empatický, což je pro něj nejvíc sexy zbraň. Každá žena touží být pochopena. Navíc jsou tito pánové partnery do nepohody.

Zdroje: astrotalk.com