Nejkrásnější znamení

Astrologové se shodují, že mezi dvanácti znameními zvěrokruhu existují ta, která vynikají svým vzhledem. A to zejména mezi mužským pokolením. Zajímá vás, o která znamení zvěrokruhu jde? 

Vodnáři

Mezi nejkrásnější muže patří podle znamení zvěrokruhu Vodnáři. Vodnáři (21.1. – 20.2.) jsou posedlí tím, jak vypadají a neustále se snaží být lepší verzí sebe samých. 

Cvičí, zdravě se stravují a ani estetické procedury jim nejsou cizí. Důležité pro ně je, aby za každé situace byli krásní, a aby se nad jejich vzhledem všichni pozastavili. 

Vodnáři utrácejí za svůj vzhled téměř všechny své peníze. Věří, že oni nikdy nezestárnou. Muži Vodnáři se často hledají o hodně let mladší partnerky, aby zůstali co nejdéle vitální. 

Býci

Dalším znamením, které je mezi muži považované za charismatické a krásné, jsou Býci (21.4. – 21.5.). Býci jsou velice charismatičtí a mají uhrančivý pohled. Odolat jim je pro opačné pohlaví skutečný problém. 

Lvi

Krásní jsou také Lvi (23.7. - 22.8.). Ti se cítí být nejlepšími a nejkrásnějšími vůbec. Lvi nikdy neopouští domov neupravení a v ošklivém oblečení. Za každou cenu totiž chtějí vynikat. 

Znamení zvěrokruhu a co o vás vypovídají:

Zdroj: Youtube

Pokud je Lev vaším partnerem, připravte se na to, že bude trávit v koupelně daleko více času, než vy. Lev je totiž posedlý tím, jak vypadá. 

Ať vás ale nikdy nenapadne, mu tuto charakterovou vlastnost vyčítat. Jako správný egoista by se urazil a byl by schopný se s vámi rozejít. 

Blíženci

Posledním znamením, které se řadí mezi nejkrásnější, jsou Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Muži narození v tomto znamení jsou skvělými baviči. Žádná společnost jim není cizí. 

Rádi flirtují a nikdy se nebrání případným záletům. To je důvod, proč mají u tolika žen šanci. Nenechte se však mýlit. Muži ve znamení Blížence neustále hledají partnerku, která pro ně bude ta pravá. 

Pokud ji objeví, nikdy se nebudou zdráhat, aby vás za takovou ženu vyměnili. Lítost od nich opravdu nečekejte. Pamatujte na to, že Blíženci jsou lidé se dvěma – zcela odlišnými – tvářemi. 

Zdroje: www.quora.com, people.com, www.ampagency.com