Panna
23. 8. až 22. 9.

Ženy narozené v tomto jemném znamení patří mezi nejkrásnější zrozenkyně zvěrokruhu. Jsou nejen pohledné a svůdné, ale i milé, příjemné a inteligentní. Je radost trávit čas v jejich společnosti. 

Pořádkumilovné Panny jsou skvělé hospodyňky a hostitelky, které umí v kuchyni vykouzlit skutečné dobroty. Vaši hosté budou unešení její vynalézavostí a originalitou.

Panny jsou nejen skvělé životní partnerky a matky, ale také vášnivé milenky, které vás nikdy nepřestanou nudit. Navíc jsou nejlepšími přítelkyněmi, které vás vždy vyslechnou a poradí vám.

Býk
21. 4. až 21. 5.

Dámy zrozené v Býku jsou sebevědomé, silné a ambiciózní. Umí si jít tvrdě za svým. Pokud je chcete mít vedle sebe, budete jim muset stačit. Ač jsou velice půvabné, jsou plnohodnotnými životními partnery, kteří vás podrží.

Občas ji budete muset trochu usměrnit a ukázat jí, kdo u vás doma nosí kalhoty, jinak vás totiž svou energií převálcuje. I když je to požitkářka, která miluje jídlo, udržuje se ve formě a sportuje. Lenocha vedle sebe nesnese.

Ženy v tomto znamení bývají velmi krásné, charismatické a elegantní. Sluší jim to, i když jdou zrovna odnést odpadky před dům. Mají rády akci a pohyb na čerstvém vzduchu, jsou vášnivé cestovatelky. 

Kozoroh
22. 12. až 20. 1.

Kozorožky nepatří ke klasickým kráskám, ale mají tak velké charisma, že jim nelze odolat. Jsou smyslné a tajemné, což je pro pány nebezpečná kombinace, která je baví. S touto dámou se nudit rozhodně nebudete.

Tyto zrozenkyně vědí přesně, jak se s mužem bavit a čím ho zaujmout. Umí to totiž navléknout tak, že je jejich protějšek nikdy nemá jisté, a musí se stále snažit o ně bojovat. To je vzrušující pro oba.

Dáma v Kozorohu nesnáší hádky a konflikty, to raději sama ustoupí. Soužití s ní je harmonické a pohodové, plné milých gest a něžností. Pro svého chlapa je jeho partnerka naprostá bohyně, které je plně oddaný.

Zdroje: www.quora.com, www.quora.com