Moudrost hvězd vám umí odhalit ledacos, ale nejlepší manželku? Ano, vesmír zná ty nejláskyplnější ženy pro život. Které z nich jsou milující, empatické, krásné, pečující, pohodové, a jak se říká do nepohody? Zde jsou něžná znamení zvěrokruhu, která jsou skvělými manželkami, seřazená od těch nejlepšího.

1. RAK (21. června – 22. července)

Pokud je pro vás nejdůležitější věrnost a stabilita, žena narozená ve znamení Raka je pro vás ideální partnerkou. Ženy ve znamení Raka jsou stvořeny pro rodinný život a jsou skutečně rády vdané. Vzít si takovou ženu, znamená vzít si někoho, kdo do svazku s důvěrou a odhodláním investuje. Tato dáma vám nikdy nebude lhát. Je podobná vlkovi, páruje se na celý život. Má dobré úmysly a miluje být matkou. Pokud jde o životní partnerství, ona je nejlepší manželka ze všech znamení zvěrokruhu.

2. RYBY (19. února – 20. března)

Ženy ve znamení Ryb mají mimořádný dar dávat lásku. Rády dělají své partnery šťastnými. Mají v sobě velmi půvabnou stránku, protože s vámi budou kdykoli nadšeně o čemkoliv snít. Rybky jsou kreativní a tvořivé. Někdy je tato dáma náladová, ale když jí necháte její prostor a přijmete ji, jaká je dostane se vám bezbřehé oddanosti a porozumění. Ženy ve znamení Ryb jsou tajemné, a proto vás budou překvapovat i po letech. Posledním benefitem této něžné bytosti je věrnost a inteligence.

3. VÁHY (23. září – 22. října)

Nejmilejšími ženami zvěrokruhu jsou právě Váhy. Tyto příjemné dámy si s vámi budou povídat o všem. Není téma, které by pro ně bylo tabu. Jsou vzrušující, inspirativní a odhodlané. Žena ve znamení Vah vás navíc nikdy nebude peskovat. Toho, co chce, dosáhne spíš svou laskavostí než jízlivostí a manipulativními prostředky. Mají vynikající diplomatické schopnosti. Partnerky v tomto znamení milují sex a romantiku a jsou ochotné experimentovat.

4. BÝK (20. dubna – 20. května)

S nevěstou ve znamení Býka se sice můžete dostat do poměrně vášnivých hádek, ale zjistíte, že tento druh přímé konfrontace může manželství ve skutečnosti velmi pozitivně povzbudit. Ženy ve znamení Býka jsou velmi inteligentní, takže se s nimi nebudete nikdy nudit. Jsou velice přitažlivé a vy je musíte zaujmout nejen vzhledem, ale i myslí. Jako manželka je stabilní a věrná, stejně jako je neuvěřitelná mateřská k vašim děti.

Zdroje: yourtango.com