Panna (23. srpna – 22. září)

Pečlivé Panny jsou pozorné kamarádky, které vždy najdou způsob, jak vám mohou pomoci a jak vás podpořit. Jsou spolehlivé a loajální, právě proto jsou skvělými spojenci za každé situace.

Vždy mají užitečné rady a umí poukázat na detaily, které jiným lidem většinou uniknou. Jsou schopny velmi dobře analyzovat danou situaci. To z nich dělá vnímavé a dobré rádkyně, které jsou ty nejlepší přítelkyně. 

Jejich smysl pro detail a organizační schopnosti zajistí, že se nikdy nebudete opuštěná topit v chaosu. Nenechají vás v nejistotě a vždy s vámi mluví na rovinu. Jejich přátelství je dobře pevné a řádně udržované.

Váhy (23. září – 23. října)

Rozvážné Váhy jsou opatrné a velmi vyvážené, protože nesnáší konflikty. Jsou to diplomati zvěrokruhu, což z nich dělá skvělé prostředníky v přátelských sporech. Dokážou urovnat i ten nejvyostřenější konflikt. 

Jsou empatické a citlivé k potřebám svých přátel, což vytváří hluboké a pevné pouto důvěry. Vždy si všimnou, že se necítíte dobře, ať už se to snažíte maskovat sebelíp. Je neošálíte. Udeří na vás a nepustí vás, dokud nevyložíte karty na stůl.

Mají rády harmonii a klid, což je činí schopnými udržet mír a stabilitu ve svém přátelství. Jejich smysl pro umění a krásu přináší do přátelství kreativitu a inspiraci. Jsou to ty pravé společnice na výstavy, koncerty a jiné kulturní akce.

Štír (23. října – 22. listopadu)

Štíři jsou intenzivní a vášnivé kamarádky, které budou stát po boku svých přátel ve všech životních situacích. Vždy budou bdít nad vaším životem. Velmi dobře se orientují v lidských povahách a mají na ně perfektní odhad.

Jsou věrné a ochotné se obětovat pro blaho svých blízkých. Jsou to důvěryhodné a spolehlivé dámy, které nikdo neoklame. Mají detektivní talent a vyznají se v psychologii lidských povah. Nechte si od nich vždy poradit, nemýlí se.

Skvěle vás umí podpořit, protože jsou empatické, citlivé a mají skvělé koučovací schopnosti. Jejich odvaha a odhodlání zajišťuje, že jsou schopny čelit jakýmkoli výzvám, které přátelství může přinést.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorožky jsou vytrvalé a ambiciózní kamarádky, které vás budou motivovat a povzbuzovat k dosažení vašich cílů. Podpoří vás v čemkoli si zamanete. Jsou to ženy, které vám vždy věří, bez ohledu na reálné šance.

Jsou praktické a pečlivé, což znamená, že vždy budou mít dobré rady a podporu v těžkých časech. Mají rády stabilitu a spolehlivost ve vztazích, proto jsou právě ony dlouhodobými a loajálními přítelkyněmi.

Jejich smysl pro humor a schopnost najít radost ve všedních situacích přináší do přátelství lehkost a radost. Když prožíváte nelehké období a vaše myšlenky se topí ve tmě, zjeví se ve správnou chvíli a nedovolí vám klesnout na dno.

Autorský text