Podívejte se na následující znamení, v nich se rodí ty nejskvělejší maminky a babičky. Pro rodinu by se rozdaly, děti je milují a mají s nimi opravdu silné pouto. Patříte mezi nejlepší maminky a babičky dle horoskopu také?

Beran
21. 3. až 20. 4.

Ženy narozené ve v tomto znamení mají tvrdou hlavu, jak je o Beranech všeobecně známo. Jsou skvělými organizátorkami – domácnost řídí zcela efektivně, bez jakýchkoliv kolizí a rodina je pro ně vším, proto ji za každou cenu brání. Mateřská láska maminek a babiček ve znamení Berana nezná mezí. Tyto ženy by za své děti neváhaly položit život.

Jejich výchova má přesně dané pilíře – tyto dámy nesnáší nevychování, hulvátství. Dělají tedy maximum pro to, aby své děti vychovávaly k respektu a slušnému jednání. Pokud potkáte zdvořilé, rozumné a laskavé děti, můžete si být jisti, že jejich matkou je žena ve znamení Berana.

Babičky v tomto znamení vnoučata zbytečně nerozmazlují, přesto jim dají tolik lásky, kolik se do nich vejde. Poskytují jim prostor pro vlastní rozhodování. Děti se k těmto babičkám s obdivem obrací a učí se od nich důležitým životním dovednostem.

Býk
21. 4. až 21. 5.

Matky narozené v Býku jsou známé svým pevným morálním postojem a touhou, aby se i jejich děti řídily podle těchto principů. Respektování hodnot je obdivuhodné a správné, ovšem pozor na to, aby jejich dodržování za každou cenu nepřineslo i nevýhody.

Občas není na škodu trochu povolnit uzdu a nechat věcem volný průběh. Jakmile ženy v tomto znamení trochu povolí ze svých přísných zásad, stávají se skvělými matkami. Umí skloubit péči s rozumem a láskou. Babičky narozené ve znamení Býka se nad svými vnoučaty často rozplývají.

Děti milují jejich pohostinnost. Tyto babičky věří, že děti mají být rozmazlovány a nenechají si to odepřít. Ale méně může být někdy více, a tak by měly najít rovnováhu mezi láskou a přísností, aby si zachovaly respekt svých vnoučat.

Lev 23. 7. až 22. 8.

Oslnivé ženy narozené ve znamení Lva jsou vášnivé bojovnice. O svou rodinu pečují s naprostou oddaností a jsou ochotny ji bránit zuby nehty. Jakmile má někdo tendence o jejich dětech mluvit špatně, nebo jim činit příkoří, potáže se se zlou. Lvice přejdou do útoku a za své ratolesti se beze strachu postaví.

Síla a odhodlání jsou nesmírné. Ne nadarmo jsou to královny zvěrokruhu, jsou sebevědomé a odhodlané. Nic je nemůže zastavit, ani je vyvést z míry.Babičky Lvice jsou rozhodné, bystré a nebojácné ženy, které mají vždy jasno ve svých názorech. Pokud nemají náladu na svá vnoučata, řeknou to narovinu.

Nejsou to typické „hlídající“ babičky, kterým byste svěřovali děti pokaždé, když vám to vyhovuje. Avšak, když si je vezmou dobrovolně do péče, dokážou se stát pro svá vnoučata těmi nejlepšími babičkami na světě. Bohužel se však tato situace nevyskytuje příliš často.

Střelec
23. 11. až 21. 12.

Ženy v astrologickém znamení Střelce jsou považovány za jedny z nejvýjimečnějších matek. Ratolesti vedou k samostatnosti odmalička – musejíi pomáhat, respektovat a být pokorní. Díky pevné ruce matky se často stávají v dospělosti úspěšnými manažery, schopnými komunikovat s lidmi a s penězi zacházet s rozvahou.

Navíc se často pyšní dosaženým akademickým vzděláním a vysokým inteligenčním kvocientem. Babičky narozené ve znamení Střelce jsou odvážné a pevné ženy. Ničeho se nebojí a máloco je překvapí. Navíc jsou skvěle všestranné a vnoučata si díky nim často užijí to pravé dobrodružství.

Pokud touží po horské túře, není to problém. Jsou ochotny vyzkoušet lyžování, snowboarding, dokonce i skákání s padákem. Říká se, že s nimi žijeme jenom jednou, a proto bychom měli každý okamžik prožít naplno. A s těmito babičkami je to většinou zárukou skvělého dobrodružství.

Zdroj: www.elle.com