Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Na počátku každého vztahu se zdá, že právě „On“ je konečně tím pravým vyvoleným pro náš život. Jak ale čas běží, najednou se nám jednoho dne definitivně rozplynou naše růžové brýle na nose. A zase je tu, další velký životní omyl. Jak urychlit poznání toho druhého, nebo jakým způsobem si partnera dobře vybrat? Astrologové se shodují, že si můžete životního partnera vybrat podle znamení. Zde jsou ti nejlepší muži pro trvalý vztah podle zvěrokruhu.

Beran


Muži ve znamení Berana se mohou zdát na první pohled jako velcí drsňáci. Pro ránu nejdou nikdy daleko, zvlášť, když někdo ohrožuje jejich vyvolenou. Za hrubší schránkou se ale skrývá jejich jemnější stránka. Osvědčují se jako dobří manželé, protože se starají o domácnost a finanční zabezpečení rodiny. Zrozenci Berana jsou stálí a věrní partneři. Mají rádi svou rodinu a domov. Pro tohoto partnera budete vždy princezna, a podle toho se k vám bude chovat až do konce života.

Lev

Lvi mají obvykle bezstarostnou povahu a neradi se vměšují do života svých partnerek. Málokdy o své partnerce pochybují a špehují ji. Lvi jako manželé vždy věří své ženě a dávají jí prostor. Muž v tomto znamení nemá potřebu pochybovat ani o sobě, protože ví, že je nejlepší. Umí se postarat o rodinu a zabezpečit všechny její členy. Je rád obdivován svou královnou. Pokud mu to dopřejete, budete se moci vyhřívat vedle něj na trůnu ve svitu slunečních paprsků.

Panna

Pánové narození ve znamení Panny vždy podporují svou partnerku v její kariéře. Manželka Panny nikdy nebude mít pocit, že je svazována. Tento muž chce, abyste si splnila všechny své sny. Pokud chcete skloubit trvalý vztah a kariéru, je zrozenec tohoto znamení tou nejlepší volbou. Nemá problém být tátou na plný úvazek místo vás s dětmi na mateřské, ani procestovat s vámi celý svět s batohem na zádech. Můžete spolu vybudovat i vlastní rodinný podnik.

Ryby

Muži ve znamení Ryb jsou velmi dobří manželé, protože se rádi starají o svou partnerku a pečují o všechny její potřeby. Jsou skvělí i v péči o děti a domácnost. Dbají na to, aby vaše slovo a rozhodnutí byly nadřazeny jejich vlastním. Vy jste paní domu, vládkyně jejich vesmíru, a proto vás budou oddaně následovat. Navíc umí být velcí romantici. Ryby milují vytváření překvapení. Věřte, že každé narozeniny a Vánoce budou stát za to. Nic neudělá tomuto muži větší potěšení než vaše překvapení a radost.

Zdroj: dotyk.cz, timesofindia.indiatimes.com