Vedle následujících partnerů si budete připadat jako královna. Jsou to muži, kteří své partnerky chrání, rozmazlují, pečují o ně a jsou jim plně oddaní. Vztah s nimi je stabilní a harmonický.

Chlapská povaha a schopnosti být skvělým manželem jsou také ovlivněny datem jeho narození. Podle horoskopu máte doma zlatý grál, pokud se váš muž narodil v těchto znameních zvěrokruhu.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sňatek s mužem narozeným pod vlivem znamení Vah slibuje velkou pohodu a harmonii. Tento jedinec nehledá dramatické okamžiky, které by mohly ohrozit stabilitu jeho vztahu. Naopak se vyhýbá konfliktům a vyhroceným situacím. Vždy je v roli toho moudřejšího, který ustoupí.

Manželství s Váhou je spojené s laskavostí a péčí, protože pro svou partnerku udělá tento muž vše, co je v jeho silách. Vždy se přitom chová jako opravdový gentleman. Nikdy totiž nezapomíná, že jste dáma jeho srdce, které je potřeba dávat najevo, jak moc jí váží a ctí ji.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Pod tvrdým povrchem mužů narozených pod znamením Kozoroha se ukrývá skutečná vřelost. Tito pánové působí sice přísně, ale mají dobré srdce, které vám odevzdají na stříbrném podnose. Pokud vám otevřel své srdce, získala jste toho nejoddanějšího chlapa na celý život.

Manželství s Kozorohem je plné hlubokého porozumění, stability a spolehlivosti. Tento muž se vždy snaží splnit přání své ženy a zajistit jí pohodlný život bez starostí. Jeho schopnost vytvořit pro partnerku pocit naprostého bezpečí nemá konkurenci.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Mužští zrozenci Ryb jsou extrémně věrní svým manželkám. Tito empatičtí jedinci zahrnují své protějšky oceánem lásky. Manželé Ryby jsou citliví a pohodoví a vždy se postarají o své blízké s láskou a ohleduplností. Vždy má pro vás pochopení.

Bez zbytečných slov se chopí domácích povinností, po práci si najdou čas na loutkové představení pro děti a večer se pohodlně usadí s partnerkou u sklenky vína, aby si povídali o hlubokých tématech jako je věčnost duše a její karmické přerody.

Beran (21.3. - 20.4.) 

Přestože Berani milují adrenalin a spontánnost, pokud jde o sňatek s jejich vyvolenou, drží se tradic. Když se tento muž zamiluje do ženy, propadne svým citům naplno. Do vztahu dá úplně všechno, a totéž očekává od své druhé polovičky. Dokáže se chovat jako skutečný gentleman.

Manželství s ním může někdy připomínat italskou rodinnou atmosféru, ale muž s touto astrologickou pozicí je věrný a neuvěřitelně oddaný své rodině. Vždy se ji snaží ze všech sil chránit a zabezpečit ve všech ohledech. Toto partnerství bývá na celý život.

Rak (22.6. - 22.7.) 

Muži narození ve znamení Raka se umístili v čele žebříčku jako ideální partneři. Jejich srdce patří pouze jeho vyvolené a společnému harmonickému domovu, který spolu vytvářejí. Prioritou těchto mužů je péče o rodinu a blízké. Snem tohoto muže je velká šťastná rodina a hodně dětí.

Pro tyto zrozence je silné emocionální spojení nezbytností. Manžel Rak je schopen kdykoli naslouchat své ženě, která prochází obtížemi, a poskytnout jí pochopení a dobře míněné rady, a to i po dlouhé hodiny. Jeho láska a podpora jsou nepostradatelné. Tento muž je nejlepší volbou pro život.

Zdroj: Husbands Ranked From Best to Worst According to the Zodiac Signs (marriage.com)