Každá z nás chtěla mít vedle sebe v životě někdy neohroženého rytíře, který ji ochrání. Je ale rozdíl mezi chrabrým mušketýrem a krvelačným vikingem. Pokud toužíte po tom mít vztah s mužem vyrovnané klidné energie, který nemá potřebu si neustále poměřovat s někým jiným síly, vězte, že jsou pánové, kteří se narodili jako něžní pohodáři. Právě zrozenci následujících pěti hvězdných znamení jsou podle horoskopu ti nejlepší adepti pro harmonický vztah.

Býk (21.4. – 21.5.)

Býk je zemské znamení, což znamená, že je neuvěřitelně uzemněný a citlivý. V případě, že už dospěl a zkrotil svůj temperament, je to ten nejlepší životní partner. Muž narozený v tomto období dokáže být díky své stabilitě a vyrovnanosti své partnerce velkou oporou.

Pokud je tento zrozenec vyspělým jedincem, který už má v životě jasno, je to, jako by jeho žena narazila doslova na zlatou žílu. Díky své věrnosti a trpělivé povaze se na něj můžete naprosto spolehnout. Býk má v sobě klid a jejich přítomnost je uklidňující. Svou královnu rozmazluje a nešetří něhou.

Rak (22.6. – 22.7.)

Rak je jedním z nejcitlivějších znamení zvěrokruhu, což znamená, že je hluboce spojen se svými emocemi. Ale nejen s nimi, protože díky své senzitivitě velice silně cítí i emoce ostatních. Tito srdeční muži jsou přirozenými pečovateli.

Mají velké a dobré srdce a jsou vždy ochotni pomoci těm, kteří to potřebují, zejména svým blízkým. Jejich životním posláním je najít svou princeznu a založit s ní rodinu. Nepřejí si nic jiného než o svou rodinu a dámu svého srdce pečovat. Raci jsou velcí romantici a láskou rozhodně nešetří.

Panny (23.8. – 22.9.)

Panny se mohou zdát citově rezervovanější a příliš kritické, ale v hloubi duše jsou neuvěřitelně něžné, starostlivé a podporující. Pánové narození v tomto období si nepotrpí na velká romantická gesta a okázalé projevy lásky, ale za to v soukromí vám odhalí své city.

Jsou to láskyplní něžní partneři, kterým vždy záleží na tom, jak se cítíte. Svou něhu vyjadřují praktickými gesty, vždy vám jsou k ruce, když potřebujete něco zařídit. Mají upřímnou ochotu pomáhat druhým. Nenechají vás nikdy ve štychu, tím si můžete být jistá.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Váhy jsou známé svou laskavostí a spravedlností. Muži narození v tomto znamení zvěrokruhu mají velký smysl pro pravdu a nesnesou lež. Vždy se snaží být upřímní. Jde jim o udržení harmonického prostředí, a aby toho dosáhly, využívají své skvělé schopnosti naslouchat a ochotu pomáhat druhým.

Navíc mají smysl pro humor, rádi se svými partnerkami tráví čas a jdou s nimi do každé akce. Ve vztazích jsou ohleduplní, věrní a podporující. Budou se svou vyvolenou surfovat na nejdivočejších vlnách i sedět se zmrzlinou u oblíbeného seriálu.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Ryby jsou známé svou hlubokou empatií a citlivostí. Nejenže jsou soucitné a chápavé, ale mají starostlivou povahu, díky které až příliš upřednostňují potřeby druhých před svými vlastními. Jejich srdce je něžné a vřelé. Bude vám chystat v životě překvapení, protože nejvíc ze všeho miluje vaše zářící oči, když pro vás připraví nečekaný dárek.

Tento pán je velký snílek, žádný z vašich snů mu nikdy nepřijde směšný nebo nedostižný, vždy vás maximálně podpoří. Stejně jako vodní kolega Rak, je i zrozenec v Rybách velký romantik.

Zdroj: collective.world