Možná si opět kladete otázku, kde se stala chyba? Proč jste si zase našli partnera, se kterým si nerozumíte, a nejste vedle sebe šťastní. Někteří lidé spolu nemohou žít, a naopak jsou zrozenci, kteří tvoří nerozlučný, stabilní a pevný pár.

Dokonale si rozumí a jejich láska je čím dál silnější. Ostatní jim jejich harmonický vztah závidí. Patříte i vy se svým životním partnerem k těm dvojicím, které pro sebe byly předurčeny?

Beran (21. března – 20. dubna) a Lev (23. července – 22. srpna)

Beran a Lev jsou vášnivá a ohnivá znamení, což znamená, že je spojuje podobná energie a temperament. Oba tito zrozenci jsou odvážní a cílevědomí, což z nich dělá životní partnery, kteří se podporují navzájem ve své cestě k cíli.

Jejich vztah je plný spontánních dobrodružství a vášnivých emocí, což je drží pořád v pohybu. Díky svojí akčnosti jsou zajímaví pro sebe i pro ostatní. Skvěle se doplňují a ve společnosti jsou oba naprosto přirození a sebevědomí.

Díky své vnitřní energii, kterou šíří i kolem sebe jsou tito dva vnímáni jako silný, rovnocenný a harmonický pár. Intenzita a hmatatelná vzájemná oddanost dělají z Berana a Lva jeden z nejžhavějších párů zvěrokruhu.

Býk (20. dubna - 20. května) a Panna (23. srpna - 22. září)

Býk a Panna sdílejí praktický pohled na svět. Oba mají smysl pro stabilitu, pravidla a organizaci, proto jsou si navzájem skvělými partnery. Tito zrozenci mají rádi jasně nastavená pravidla a mluví naprosto transparentním jazykem.

Milují harmonii a pohodu, a proto se navzájem podporují v každodenním životě i ve větších životních rozhodnutích. Mají stejné představy o životě a velice podobné sny, navzájem se podporují v jejich uskutečňování.

Býk je smyslný a Panna pečující, což dohromady dokonale funguje, protože se skvěle doplňují. V zásadních životních okamžicích, včetně výchovy vlastních dětí jednohlasně táhnou za jeden provaz.

Blíženci (22. května – 21. června) a Váhy (23. září – 23. října)

Blíženci a Váhy jsou vzdušná znamení, což znamená, že mají mnoho společných zájmů. Zejména jsou to velmi komunikativní lidé, kteří si rádi vše bez zbytečných cavyků vyjasní. Základem všech vztahů je komunikace.

Oba jsou také velmi společenští a mají rádi setkávání se svými přáteli i novými lidmi. Rádi si spolu vyhodí z kopýtka a baví se. Sdílí společnou vášeň pro umění a cit pro estetiku, proto je často potkáte někde v galerii na výstavě.

Jejich schopnost vidět věci z různých úhlů a vrozená intelektuální zvědavost udržuje jejich vztah živý a zajímavý. Blížencův svobodný duch a pohodová nátura Vah tvoří vyvážený vztah plný vzájemného respektu.

Rak (22. června - 22. července) a Štír (24. října - 22. listopadu)

Rak a Štír jsou vodní znamení, což znamená, že je spojuje to nejzásadnější. Jejich hluboké emoce, intuitivní porozumění druhým a pečující povaha. Tito dva si rozumí jako žádná jiná znamení, v podstatě by nemuseli ani mluvit, protože ví, co druhý chce.

Oba jsou si vzájemně velmi oddaní. V kombinaci s jejich vnitřní vášní to tvoří láskyplný vztah plný intenzivních emocí. Jejich schopnost proniknout pod povrch a pochopit skutečné pocity druhého je základem jejich silného pouta.

Rakova citlivost a Štírova odhodlanost tvoří silný a bezpečný vztah, ve kterém se oba cítí chráněni a milováni. Navíc jedině Rak dokáže pochopit složité Štíří pocity ukryté hluboko pod povrchem. Naopak Štír umí podpořit někdy přecitlivělého Raka.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna) a Ryby (21. února – 20. března)

Kozoroh a Ryby jsou protikladná znamení, což vytváří vyvážený vztah mezi realitou a fantazií. Kozoroh je uvědomělý, praktický a umí používat chladnou logiku. Ryba je jako mořská panna, která si plave ve svém vlastním světě.

Skvěle se doplňují, protože Kozoroh poskytuje stabilitu a strukturu, zatímco Ryby přinášejí do života kreativitu, inspiraci a kouzlo. Díky jejich vzájemnému pochopení a respektu je jejich vztah silným a udržitelným.

Kozorohova vytrvalost a Rybí empatie tvoří spojení, které překračuje hranice a vede k hlubokému porozumění a lásce. Zejména jako rodiče jsou tito dva inspirující, protože svým dětem ukážou různé pohledy na život.

Zdroj: www.idnes.cz