Sean Stewart a Emma Webster

Sean se stal otcem už ve svých dvanácti letech. Se svou patnáctiletou přítelkyní Emmou přivedli na svět holčičku. Pár z Velké Británie prohlašoval, že chce žít pohromadě a vychovávat své dítě. Osud jim ale nakonec přichystal jiný scénář. Emma je již vdaná za jiného muže, Sean má problémy se zákonem a často pobývá za mřížemi.

April Webster a Nathan Fishbourne

April i Nathanovi bylo třináct let, když zplodili svého syna, a čtrnáct, když se jim miminko narodilo. Jsou jedněmi z nejmladších rodičů ve Velké Británii. Oba svorně prohlašují, že chtějí zůstat spolu a vytvořit fungující rodinu. Naštěstí mají oba oporu ve svých rodičích, kteří přijali fakt, že se stali velmi záhy prarodiči, a s nejmladším členem rodiny svým dětem všemožně pomáhají.

Alleshia Gregson

Dvanáctiletá Alleshia ukončila své dětství vskutku razantně - těhotenstvím, které po celou dobu tajila. Syna porodila ve třinácti letech, a pozor, už za deset měsíců poté byla opět těhotná. V patnácti se tedy stala dvojnásobnou maminkou. Nikdy neprozradila jméno otce svých dětí, ale podle jejích slov šlo o jednoho a toho samého chlapce.

Tia Davies

U této čtrnáctileté dívky zcela platí pořekadlo o tom, že jablko nepadá daleko od stromu. Tia se svým rodičům narodila, když jim bylo oběma patnáct, a když jí samé bylo čtrnáct, rozhodla se, že z nich udělá babičku a dědečka. Její otec se tak ve svých devětadvaceti letech stal nejmladším dědečkem ve Velké Británii.

Lina Medina

Historicky nejmladší matkou na světě se v roce 1939 stala Lina Medina, která dodnes žije v Peru. Když jí bylo pět let a sedm měsíců, rodiče ji vzali do nemocnice, jelikož jí během krátké chvíle velmi narostlo bříško; obávali se, že jde o nádor. Lékař ale zjistil, že je Lina v sedmém měsíci těhotenství. Otec dívky byl prakticky okamžitě uvězněn pro podezření z trestného činu spáchaného na své dceři, brzy byl ale propuštěn pro nedostatek důkazů. Lině bylo pouhých pět a půl let, když v roce 1939 porodila syna. Otec dítěte nebyl nikdy identifikován. Lina po celý život striktně odmítá rozhovory. Ví se jen, že se v dospělosti vdala a měla další dítě. Prvorozený syn se těšil plnému zdraví, přesto zemřel předčasně ve 40 letech.