1.Rak

Muži a ženy narozeni ve znamení Raka jsou podle astrologie těmi nejlepšími rodiči. Citliví zrozenci tohoto znamení pro rodinu a své děti doslova dýchají. Svým potomkům dávají to nejlepší, od hluboké podporující lásky až po ty nejlepší dětské zážitky a hračky. Tito rodiče jsou trpěliví, pozorní a praktičtí. Nikdy nezapomenou dát svým ratolestem svačinu a náhradní oblečení na výlet. Dělají s nimi poctivě domácí úkoly a vodí je na všechny kroužky, které jim pečlivě vybrali. Jejich náruč je vždy otevřená.

2. Blíženci

Blíženci jsou sami celoživotními dětmi. Pro své ratolesti jsou parťáky, kteří s nimi objevují svět a občas i vyvádí lumpárny. Proto je trávení společného času dětmi tolik baví. Tito zrozenci jsou vášnivými rodiči. Umí skvěle komunikovat a vysvětlovat. Své milované potomky podporují ve všem, co je baví a chtějí, aby byli hlavně veselí a šťastní. Nechají je svobodně zvolit si své koníčky. Blíženci jsou také velice ctižádostiví a mají silnou vůli, tím se snaží inspirovat i své ratolesti.

3. Býk

Býci jsou známí jako důslední a zodpovědní rodiče. Toto znamení je inteligentní, spolehlivé a důvěryhodné. Nikdy neslibuje dětem nic, co nemůže splnit. Zrozenci Býka milují společný čas strávený s rodinou. Nešidí děti o výlety a společné akce, které si společně domluvili. A to i když jsou skutečně přepracovaní, a potřebují odpočinek. Býci své ratolesti podporují v duševní i fyzické svobodě. Vedou je k tomu, aby si stály za svým názorem a nevzdávaly se. Zároveň se snaží svým dětem říkat vždy pravdu.

4. Ryby

Starostlivé a pečující Ryby podporují své děti, aby byly svobodné a kreativní. Učí je empatii, přátelství, lásce a soucitu. Tito rodiče jsou velmi tolerantní, možná až příliš. Potomci ryb vyrůstají v klidném a harmonickém prostředí, kde se nekřičí. Rodiče je učí praktičnosti, spolehlivosti a zodpovědnosti, i když samotným jim tyto vlastnosti občas chybí. Ryby chápou, co přesně jejich ratolesti potřebují, v dětství i dospívání. V pozdějším věku umí být svým mladým důvěrníky a rádci, kteří je nesoudí.

5. Leo

Lvi se snaží být perfektními rodiči. Své děti vedou také k dokonalosti, a neustále je chválí. Umožňují jim zářit, být viděny a obdivovány na stupni vítězů. Tito zrozenci dělají naprosto všechno, aby své potomky zabezpečili. Podporují jejich sebedůvěru, aktivity, a snaží se je vést ke spokojenému spořádanému životu. Tyto šlechetné myšlenky však mohou být pro jejich ratolesti stresující, a mohou si naopak připadat nedostatečné. Proto milí Lvi trochu uberte na svých nárocích, a nechte své dětiv klidu venku umazat od bláta.

Zdroj: https://astrotalk.com/astrology-blog/5-zodiac-signs-that-make-the-best-parents/