NEJSMRTELNĚJŠÍ KRÁSKA světa? Seznamte se s „Kim Kardashian" mexického zločinu

Šéfka zabijáků se ráda fotí.

Šéfka zabijáků se ráda fotí.

Foto: Instagram/Facebook.com

Claudia Ochoa Felix není známá jen pro svou dokonalou figuru, zveřejňování provokativních selfies a tweetů. Také je hlavou nejkrutějšího gangu zabijáků na světě!

Je to také mladá maminka, pyšní se skvělými křivkami a na fotkách má jen skromné oblečení. Až potud by podoba šéfky mexického gangu s hvězdou reality show Kim Kardashian odpovídala. Claudia má dokonce také vlastní smečku bodyguardů.

Jenže tím podobnost končí. Ochoa Felix totiž nemá ochranku na to, aby ji chránila před dotěrnými fandy. Má ji chránit před vrahy!
Podle nejnovějších informací se právě krásná Claudia stala šéfkou nejdrsnějšího zabíjáckého komanda Los Ántrax, které je zodpovědné za stovky krvavých masakrů. Tenhle mexický gang je podle amerických zpravodajců „nejmocnější drogovou organizací světa."

Jen v posledním roce byl gang spojován se třemi mrtvými a zmrazenými těly, které se našli v řece, se smrtí osmi lidí na volejbalu a i s krvavou přestřelkou, po které zůstalo více jak 30 mrtvých.

A poté, co byl původní boss zločinecké organizace Jose Rodrigo Arechiga Gamboa – známý jako El Chino – zatčen, jeho Twitter milující milenka Claudia se stala novou šéfkou. Snad proto poslední dobou postuje narcistní kráska pouze fotografie se zbraněmi.