Kdykoli se na ni podíváte, usmívá se od ucha k uchu, její smích příjemně zvoní a oči jí září optimismem. Kamkoli vejde je oblíbená, a přátelé ji zvou na všechny společenské akce, protože je na nich vždy vítanou ozdobou.

Pokud máte partnerku narozenou právě v těchto znameních, můžete se radovat, protože chvíle strávené s ní jsou za odměnu. Vaše rodina ji vřele přijme mezi sebe, protože jejímu kouzlu osobnosti nelze odolat.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Ženy narozené ve znamení Býka jsou jako slunečný den – vyzařují nepopsatelnou pozitivní energii a příjemný úsměv. Jejich optimismus, smysl pro humor a živé vystupování vás okouzlí. Tyto energické dámy šíří kolem sebe dobrou náladu. 

Navíc jsou velmi přátelské, milé a snadno navazují komunikaci. Stačí chvíli a budou znát všechna vaše tajemství a slabiny, a přesto si je oblíbíte. Ženy ve znamení Býka obdivují tradici a hodnoty staré školy. Touží po galantních mužích, kteří umí projevit úctu a péči. 

Získáte si je gentlemanským chováním, když jí pomůžete do kabátu nebo jí podržíte dveře. Staromódní romantika a elegance jsou pro ně důležité. Ocení sledování starých černobílých filmů Sociální sítě jim příliš neříkají, raději si přečtou knihu a nechají svou mysl unést do světa fantazie.

Panny (23. 8. až 22. 9.)

Panny jsou přitažlivé svým optimistickým přístupem k životu. Nepropadají beznaději a vždy se snaží najít východisko, a to i v nejtěžších situacích. Jsou to ty ženy, které mají schopnost najít střípek světla i v temnotě a vstávají z každého pádu silnější než dříve.

Jejich příběhy jsou inspirativní a dokážou vás motivovat. Zároveň je budete obdivovat za jejich houževnatost, odvahu a pozitivní přístup ke všemu, co je v životě potká. Panny jsou skvělými společníky a přítelkyněmi do nepohody. Získají si srdce jak ženských, tak mužských přátel.

Ženy narozené ve znamení Panny milují společnost a veselou náladu. Budete je mít po svém boku, pokud se budete pohybovat v kruhu přátel plném zábavy a dobré energie. Pomocí svých kamarádů Panna rozšiřuje svůj kruh a získává nové zkušenosti. Jsou plné energie a nebojí se objevovat, takže po jejím boku určitě nebudete trpět nudou!

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Ženy narozené pod vládou znamení Střelce mají vždy slova na jazyku a neváhají je vypustit nahlas. Jejich ostrý smysl pro humor a chytré poznámky k nim přitahují pozornost. Přátelé rádi tráví čas v jejich společnosti. Tato dáma pokaždé vymyslí nějakou originální zábavu.

Střelkyně přinášejí do každodenního života pozitivní energii a svými slovy dokážou motivovat ostatní k lepším výkonům. Je opravdu příjemné být v její blízkosti. Získat srdce ženy narozené ve znamení Střelce není jednoduchý úkol. Musíte mít správný cit a smysl pro humor a umět ji rozesmát.

Pokud se s ní budete umět dobře bavit a budete mít podobné zájmy, máte vyhráno. Pro Střelkyně není tak důležitý fyzický vzhled, jako spíše charakter a dobré srdce. Když se s nimi budete cítit uvolněně a jako doma, můžete být si jisti, že jste právě našli spřízněnou duši pro celý život.

Autorský článek