Ponožky pohozené na zemi, poslední čistý hrnek nebo nános prachu na poličce. Každému se určitě stalo, že nestíhal a jeho domácnost vypadala zanedbaně a špinavě. Někdo tento stav nedokáže překousnout, jiní nad ním mávnou rukou.

Někteří jedinci však nepořádek, jenž kolem sebe tvoří, vůbec nevnímají. Čím to je? Podle astrologů se tak narodili. Která hvězdná znamení lze označit za bordeláře?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci milují luxus a mají rádi, když jsou věci na svém místě. Fotky, dokumenty a záruční listy najdou během minuty. Zároveň mají silné hygienické návyky, denně uklízejí toaletu i koupelnu a leští stoly.

Jsou však neskutečnými vetešníky. V jejich domácnosti najdete stovky prázdných krabiček, starých knih, upomínkových předmětů, hraček z dob jejich babiček nebo retro oblečení. Co kdyby se tyto věci někdy hodily? Díky tomu se v bytech Býků nedá pohnout a vypadají zanedbaně.

Blíženci ( 22. 5. – 21. 6.)

Blíženci v uklízení nevidí zrovna velkou zábavu. Raději jdou ven s přáteli. Pokud se do neoblíbené činnosti pustí, dlouho u ní nevydrží. Jsou totiž natolik roztržití, že ji nedokáží dokončit. 

Ocitnete-li se v pokoji, kde je na ustlané posteli hromada oblečení, knížky jsou srovnané, ale zároveň se topí v prachu, s největší pravděpodobností vládne domácnosti Blíženec. Nevíte, jak zástupce živlu vzduchu donutit k pravidelnému udržování pořádku? Udělejte z něj společenskou událost.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Svoboda a pohyb proti proudu. Tyto hodnoty lze rozeznat také v bytě Vodnáře, jenž patří mezi nekorunované krále všech bordelářů. Pořádek totiž považuje za něco limitujícího a svazujícího. Miluje chaos, který rozvíjí jeho kreativitu. Halda oblečení mu připomíná kubistický obraz, pavučina zase notový papír.

Vodnáře proto málokdy donutíte, aby uklidil a pokud se k této činnosti schyluje, tiše odchází s knížkou v ruce a destrukce jeho fantasy světa se neúčastní.

Zdroje: www.yahoo.com, www.ireceptar.cz, www.prozeny.cz