Pokud si váš partner hraje na ubožátko a tváří se, že neumí do pěti počítat, bude pravděpodobně patřit do této skupinky největších chudáků. Tito pánové jsou neschopní a ve svém životě to nikdy nikam nedotáhnou. Nemají žádné ambice a svůj život si zbytečně komplikují. 

Nejhorší na tom je, že všechny jeho průšvihy musíte žehlit vy. Ve vztahu mu suplujete jeho maminku, což ovlivní brzy i vaši intimitu. Vidíte ho v jednom kuse na gauči u seriálu, nebo jak hraje počítačové hry. Není ochotný vám v ničem pomoct a jakákoli aktivita je pro něj problém.

Blíženci
22. 5. až 21. 6.

Blíženci jsou velice komplikovaní muži. Potřebují být nezávislí a svobodní. Nemůžete se na ně v ničem spolehnout, protože jsou zcela nepraktičtí, a nedokážou ani na poště vyplnit lísteček k doporučenému psaní. Kde je ponecháte, tam je z pravidla i po návratu domů najdete.

Kvůli své nepraktičnosti a chaotičnosti, padají tito pánové často do velkých průšvihů. Smůla se jim navíc lepí na paty, takže se často hroutí a propadají hluboké depresi. Místo toho, aby sebrali zbytky sil a vzchopili se, začnou se litovat a dělat ze sebe oběti. To se opravdu nedá dlouho vydržet.

Pokud mu odmítnete pomoci, začne vás psychicky manipulovat a citově vydírat. Vztah s tímto mužem je nebezpečný v tom, že vás snadno stáhne ke dnu. Život s ním je jako jízda na horské dráze, která končí v samotném pekle. Přestaňte ho zachraňovat a raději mu zabalte kufr.

Váhy
23. 9. až 23. 10.

Váhy si o sobě myslí, že jsou velcí intelektuálové a filozofové. Bohužel tomu tak není, protože nepatří právě k nejbystřejším jedincům horoskopu. Snaží se poučovat a mluvit cizími výrazy, ale akorát se ztrapňují, protože si slova a jejich významy pletou. Nejednou se za ně budete stydět.

Tito muži touží po úspěchu a ocenění, a tak se snaží neustále najít zlatou žílu. Vymýšlí, kam investovat peníze, nebo jak učinit nějaký nový objev. Jsou ale zoufale bez talentu, a proto se dokola setkávají s neúspěchem. Finance ve svých nápadech nenávratně utápějí, až se ocitnou v dluzích.

Soužití s těmito pány je očistec, protože nejsou schopni ani přiznat chybu, když něco totálně pokazí. Naopak si myslí, že jsou nejchytřejší. Jakmile prozřete a pochopíte, že tento jedinec je jen namyšlený primitiv, začněte balit kufry. Lepší to s ním totiž už nikdy nebude, na to vezměte jed.

Ryby
21. 2. až 20. 3.

Zasněné Ryby žijí úplně mimo tuto realitu. Jsou to velcí romantici, proto mají úspěch u tolika žen. Možná vás očarovali právě svými tajuplnými příběhy, které umí tak skvěle vyprávět. Většina z nich se ale nikdy nestala ani nestane. Jsou to jejich fantazie a sny, které nejsou schopni nikdy realizovat.

Většinu života se drželi u máminy sukně, protože tato svatá žena jim nikdy neřekla ne. Tito mamánci jsou skuteční chudáčci – hrají si na hrdiny, kteří ze sebe však nevykoktají ani slovo, když je postavíte před důležité rozhodnutí. Mají totiž křehkou psychiku a okamžitě se hroutí.

Rodné hnízdo opouští ve vysokém věku, protože dokud je maminka živí, nemají kam spěchat. Jednoho dne ale otec udeří pěstí do stolu a princátko se musí postavit na vlastní nohy. Popravdě se na ně nikdy nepostaví, jen si najde náhradní maminku, která se o něj bude starat do konce života.

Zdroje: www.pinkvilla.com, www.astroswamig.com