Ocitli jste se na prvním rande s někým, koho byste označili za nevychovaného? Skákal vám do řeči, při jídle hltal, byl sebestředný nebo agresivní? Možná jste se setkali se zástupcem znamení, které nedokáže ovládat své emoce a navenek tak působí jako primitiv.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři rádi plavou proti proudu. Mají neobvyklý životní styl a pohled na svět. Milují svobodu a rádi se vzdělávají v různých alternativním oborech. Hlavním problémem však je, že svou víru obhajují, ať se děje, co se děje, i přestože se mohou mýlit.

Kvůli tomu jsou považováni za „hipíky” nebo konspirátory. V případě, že s nimi nesouhlasíte, stávají se bojovníky. I přestože toho později litují, jsou agresivní a sprostí. Své originální názory nejčastěji prezentují na sociálních sítích.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Znamení, jemuž vládne Měsíc, je silně emocionálně založené. Radost se u něj střídá se smutkem stejně jako příliv s odlivem. i to je důvod, proč může vypadat psychicky nestabilně a komunikace s ním není jednoduchá. Stačí jen náznak ponížení nebo nesouhlasu a zhroutí se jako „domeček z karet”.

Reakce mohou být bouřlivé od pláče po křik. City totiž Rakovi zamlžují rozum. Často tak řekne něco, co nechtěl a nepříjemně tím svůj protějšek zasáhne. Navíc, výlevům se nebrání ani před svědky.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíry není snadné vyvést z míry. Na staré křivdy však nezapomínají a umí je oplatit. Zároveň komunikují přímočaře a nebojí se říct pravdu. Paradoxem je, že si neradi přiznávají vlastní chyby a nesnáší, když jim někdo odporuje. 

Znamení pod vládou Pluta tak bývá považováno za nejhádavější z celého horoskopu. Málokdy je proto zváno do společnosti. Jsou to totiž právě Štíři, kteří rádi začínají rvačky. 

Zdroje: www.astroswamig.com, www.ireceptar.cz, www.horoskopy.cz, www.aazdravi.cz