Následující kombinace znamení mají tak odlišné povahy a názory, že se navzájem od prvního seznámení téměř nenávidí. Nemá smysl spolu proto plánovat ani první rande. Vzájemná energie a charakter jsou si totiž na míle daleko. Naopak se zdá, že na všechno mají zcela odlišné názory, a jsou tak brzy v pozici protivníků.

1. Beran a Rak

Berani jsou sebevědomí lidé, kteří rádi jednají rychle, bez otálení. Umí být romantičtí, a pokud cítí jiskru, hned dají upřímně najevo svůj záměr. To může být velká výhoda, protože kolem sebe nemusí dlouho pár kroužit a ztrácet čas. Jejich přímočarost ale vůbec nefunguje u Raků.

Sentimentální a přecitlivělí Raci potřebují dostatek času. Neoplývají takovým sebevědomím jako Berani, a tak potřebují nejdříve získat a vybudovat vzájemnou důvěru. Jejich srdce už bylo tolikrát zlomené. Jsou to křehcí romantici, kteří nemluví na rovinu, ale v tajemných náznacích.

Ve vztahu jsou tito dva nuceni dělat neustálé kompromisy, protože každý chce od života úplně něco jiného. To je velice únavné a často jejich plánování společného času vygraduje v nehezkou hádku, která pokazí den oběma. Z dlouhodobého hlediska je toto partnerství neudržitelné.

Nakonec tito dva po mnoha neshodách, rozchodech a lepení střípků vztahu zpět svou snahu vzdají. Oba jsou sice romantické duše, ale každý jinak. Dokážou se usmiřovat dlouho, ale nakonec zjistí, že je lepší si nekomplikovat život a v dobrém se rozejít. Nakonec mohou zůstat dobrými přáteli.

2. Blíženci a Štír

Blíženci jsou milovníci svobody a nezávislého života. Nedokážou stát na jednom místě déle, než je nutné. Neumí se rozhodovat, což Štíra, který má rád ve všem jasno, může dost vyděsit. Pokud cítí, že vztah s Blížencem není stabilní, nehodlají do něj vůbec nic investovat.

Impulzivní a rozevlátí Blíženci se cítí nejlépe ve víru bujarého života, zatímco Štíři rádi znají přesný plán. Nesnáší chaos a nedokončování věcí. Proto je jejich partneři úplně vytáčí do vrtule. Blíženci by si přáli být druhými přijímáni takoví, jací jsou bez podmínek.

Společný smysl pro humor a hravá povaha je pevně spojují. Možná proto některé páry s otevřenou myslí dokážou být výjimkou potvrzující pravidlo. Hlavní je mít mezi sebou jiskru. Navíc pokud si spolu umí tito dva nastavit pravidla, a jsou ochotní mít vzájemný respekt, mohou to spolu zkusit.

3. Kozoroh a Střelec

Pracovití Kozorozi jsou profesionálové každým coulem. Tito jedinci jsou uvědomělí, ambiciózní a velice zodpovědní. Snaží se vypadat v každé situaci co možná nejlépe. Někdy se sice berou až příliš vážně, ale umí být velcí romantici, kteří jsou spolehlivými životními partnery.

Střelci proti nim působí jako okouzlující bohémové bez vkusu. Nemají žádnou soudnost. Chodí pozdě s rozcuchanými vlasy a nakřivo zapnutými knoflíky. Velmi dobře vědí, že mají své vlastní kouzlo osobnosti, díky kterému je jim vše záhy odpuštěno. Nejsou schopni pochopit, k čemu vlastně slouží včasné příchody.

Saturn je planetou Kozorohů a Jupiter Střelců. Kozorohové vyžadují dokonalou organizaci a respektování pravidel, což jim Střelec absolutně nemůže splnit. Aby měl takový pár vůbec šanci, musí se respektovat vzájemně takoví, jací jsou. Pokud se jim to povede, mohou tvořit silný pár.

Zdroje: www.purewow.com, timesofindia.indiatimes.com