Nejen na Nově

Sympatická Nicol pochází z Liberce, kde se narodila 26. listopadu 1974. Ve svých dvaceti letech si nasadila korunku Miss Severní Čechy a stala se tak nejkrásnější dívkou kraje. Postoupila do celostátního finále a měla se účastnit i dalších soutěží krásy, to ji ale překazila krátkodobá zdravotní komplikace. Další tři roky pracovala jako modelka. Nicol nemá jen hezkou tvářičku, jak se říká, je inteligentní a vzdělaná. Vystudovala politologii, a management a ekonomii na vysoké škole v Bratislavě. Po půlročním nelehkém konkurzu se v roce 1997 stala moderátorkou TV Nova, kde nejdříve uváděla Sportovní noviny. Po dvou letech začala divákům po boku Karla Voříška sdělovat hlavní události dne v Televizních novinách.

V roce 2002 se rozhodla svou práci na Nově ukončit, částečně proto, že se chtěla „vytratit z očí veřejnosti“, ale hlavně toužila vydat se „na zkušenou“. A tak odletěla do Spojených států a Kanady, kde si prohlubovala své vzdělání.

Návrat do vlasti

Po návratu domů se ještě částečně vrátila k modelingu i moderování na radiových stanicích, objevila se i v televizních reklamách. Zabrousila také do marketingu, a to ve společnosti, která vyrábí doplňky stravy. V roce 2019 byla mluvčí Středočeského kraje. V hloubi duše ale cítila, že potřebuje mít tak nějak stálou a uspokojující práci, kde může zúročit všechny své zkušenosti a znalosti, a přesto se dál rozvíjet. Tu našla na jaře 2020 jako tisková mluvčí Oborové zdravotní pojišťovny.

Nejen prací je člověk živ, a tak přirozeně i Nicol má své koníčky. Ráda tancuje, ač k tomu nemá dnes moc příležitostí, a miluje zpěv. Kdysi zpívala ve sborech, byla účastnicí v televizním pořadu Novy DO-RE-MI. Když se vrátila z Ameriky, vystupovala také jako zpěvačka v hudebním uskupení NewTrio, pro které skládala i texty. Jeho repertoárem byly převážně hity 80. let a v roce 2005 vydalo album To se oslaví.

Na následujícím videu se můžete podívat jak Nicol tančí a zpívá (2005):

Zdroj: Youtube

Muži, sport, a…

… láska. Nicol, dnes už paní Nicol si své soukromí střežila a střeží, o svých vztazích příliš nemluví a pokud ano, tak spíš naznačuje jen tak mezi řádky. Má na to právo a není nutné to nějak pitvat. Nicméně se alespoň ví, že muži jejího života jsou spjatí se sportem. V roce 1999 byla nějaký čas přítelkyní Jaromíra Jágra. V roce 2005 se seznámila se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem. S ním má dva dospívající syny, Jaroslava a Dominika. Před oltářem si své ano nikdy neřekli a jejich vztah skončil po sedmnácti letech. Údajně zcela nečekaně, ač se krátce před tím objevily zprávy, že jejich vztah není už tak růžový a něco v něm skřípe. Co, to ale pár nikdy nesdělil.

Krátce po rozchodu se Nicol stala po tajené a utajené svatbě loni v říjnu pátou manželkou téměř o třicet let staršího Viliama Siveka (*9. 4. 1946), miliardáře a majitele sítě luxusních hotelů a cestovní kanceláře. I on se krátce před tím po jen pár měsíců trvajícím, čtvrtém manželství rozvedl. Spolu se znají už dvacet let z dob „Novy“, protože Viliam je exprezidentem hokejové Sparty a jeho syn Michal je bývalý český a NHL hokejový útočník.

K tomu, co Nicol vedlo navléknout si snubní prstýnek, a navíc se starším partnerem se odmítla vyjádřit. Ale oba šťastní manželé tak obrazně potvrdili, že Amor má šípů stále dost a srdci prostě neporučíme. Láska kvete v každém věku, Nezbývá než Nicol Sivek Lehnertové popřát k nastávajícím narozeninám vše krásné a ať oheň lásky v manželských srdcích stále plane.

Zdroje: www.lifee.cz, www.expres.cz, www.extra.cz, www.blesk.cz, www.idnes.cz