Nicolas Aujula například předpověděl i covid, nyní prorokuje výpadek příjmů královské rodiny, velké záplavy, vypuknutí malárie a britské sportovní úspěchy. V řeči astrologů též praví, že již nyní, na konci roku 2022, se planety dostanou do retrográdního pohybu. Co nás čeká? Na video s Nicolasovou předpovědí se podívejte zde:

Zdroj: Youtube

Kdo je Nicolas?

Nicolas poprvé odhalil svůj jasnovidecký talent jako malé dítě, když zahlédl krátký záblesk svého zesnulého otce, a pak v 17 letech upadl do transu a vzpomněl si na svůj minulý život, v němž byl egyptskou královnou, lvem a učitelem a byl ve Francouzské revoluci. Díky tomu skončil studia a vyučil se hypnoterapeutem v oboru regresní terapie.

Hollywoodský astrolog Nicolas Aujula je původně terapeut z jižního Londýna, který kromě covidu předpověděl i požár Notre-Dame, rozhovor Meghan a Harryho pro Oprah i prohru Donalda Trumpa ve volbách v USA a celosvětové protesty hnutí Black Lives Matter, k nimž došlo v roce 2020. Nyní kromě malárie, hovoří i o zlomených srdcích celebrit, která nastanou v příštím roce, a zmatků v královské rodině.

Jaký bude rok 2023?

Vize k Nicolasovi někdy přicházejí ve snech, jindy ho zasáhnou, když je venku. Jedná se většinou o vize, které se však naplní – jednou z nich bylo i předkládání zdravotního záznamu na letišti, které se během pandemie stalo samozřejmostí.

Uvědomuje si sílu svých vizí, na druhou stranu ví, že změnit budoucnost nedokáže.

Rok 2023 bude podle Nicolase plný bolesti celebrit, zmatků v královské rodině a britského sportovního triumfu. Kromě toho ale nastanou masové záplavy, epidemie malárie a výpadky elektřiny v celosvětovém měřítku. Zejména si myslí, že rok 2023 by mohl být pro britskou královskou rodinu bouřlivý, její popularita i příjmy se dramaticky sníží a král Charles bude mít zdravotní problémy, spojené možná se srdcem nebo s krevním oběhem.

Krize životních nákladů bude trvat několik let a hospodářský pokles bude velmi dlouhodobý, bude trvat klidně šest nebo sedm let. Nebude dostatek pracovních míst a dojde k zavírání podniků a firem. Jasnovidec měl i mnoho vizí týkajících se přírody, která nás stále varuje.

Perličky ze světa celebrit

Nicolas předpovídá, že na filmovém festivalu nebo při udílení cen dojde ke rvačce všech celebrit, ať už fyzické nebo slovní, a že Madonně a Beyoncé někdo zlomí srdce. Podle Nicolase budou celebrity budou zvyšovat povědomí o rakovině varlat.

Musíme se nechat překvapit, zdali se předpovědi novodobého Nostradama v příštím roce naplní.

Zdroje: www.dailymail.co.uk, www.mirror.co.uk