Absurdní Nostradamova předpověď na rok 2022 o kanibalismu se stěží naplní

Jarouš M Komořanský | 30. 5. 2022

Nostradamus patří k nejuznávanějším prorokům historie. Jeho světová proroctví, napsaná ve formě mystických čtyřverší, mají nekonečně mnoho interpretací. Velmi často z nich však plynou i skutečnosti, které se stávají. Tento prorok například předpověděl pro rok 2022 lidský kanibalismus. Máme se na co těšit.

Pravdou je, že poslední dva roky mají skutečně punc originality. Prošli jsme si záhadnou pandemií, která, stejně náhle jako začala, pak i skončila a vystřídala ji válka na Ukrajině, která rozdělila svět a je obrovskou a stále trvající hrozbou, o níž všichni doufáme, že zůstane ohraničena zemí, kde se tato tragédie udává. Jednou z nejnovějších Putinových taktik je ta, že blokuje přístavy na Ukrajinu a obyvatelé této země začínají hladovět. Objevila se proto i tvrzení, že kanibalismus, který Nostradamus pro tento rok předpověděl, by mohla souviset.

Zánik světa se nekonal…

Zkáza a zánik Země. Nebe se mělo proměnit v oheň a města měla skončit v oceánu. Datum 21. prosince 2012 – Mayové předpověděli, že v tento den skončí svět. Ale senzace se nekonala, naštěstí pro nás. Je však hodně předpovědí, a za mnohými z nich stojí právě Nostradamus, které vycházejí.

Kanál History Channel v roce 2011 odvysílal dlouhý dokument o Nostradamovi, lékaři z morové éry 16. století. Stěžejní částí filmu byla jeho proroctví a předpovědi budoucím generacím. I zde se jasně hovořilo o konci světa, který učenec předpověděl, stejně jako mnoho událostí, které se však nakonec skutečně vyplnily – nebo alespoň na ně Nostradamova čtyřverší perfektně pasovala.

Ale dáme si brzy bližního svého k večeři?

Pro rok 2022 předpověděl Nostradamus mnohé události, které se nyní ukazují opět jako pravdivé. Učenec zmínil inflaci, hladomor i technologie umělé inteligence. Ale o čem ještě hovořil, byl kanibalismus. Ano, všichni víme, že kanibalismus existoval. A stejně tak všichni víme, že v časech těžkých, kdy jde o život, se lidé uchýlí k lecčemu, aby si zachránili holé životy. A že kanibalismus s 21. stoletím nesouvisí? Omyl! O válce v Evropě jsme v naší pokrokové také ani nesnili.

Ano, správně. Nostradamus předpověděl prorok 2022 i kanibalismus. Lidé totiž nebudou mít podle něj jinou možnost. Věděl snad o situaci na Ukrajině? Dokázal ji předvídat nebo mu o ní pověděly hvězdy?

"Žádní opati, mniši, žádní novicové,

kteří by se učili;

Med bude stát mnohem víc

než vosk na svíčky,

Tak vysoká cena pšenice,

že se člověk pohne, svého

bližního sníst v jeho zoufalství,"

napsal před 465 lety v jeho Proroctvích.

Na video o kanibalismu předpovězeném Nostradamem se podívejte zde:

Zdroj: Youtube

V mnohém se učenec strefil

Nostradamus prohlásil, že rozšířená praxe kanibalismu zachvátí lidstvo v roce 2022. Pomalu se přehupujeme do druhé poloviny roku, takže nás ještě mohou potkat mnohá překvapení!

Pravdou je, že o kanibalismu v hromadné míře zatím nevíme, nebo jej média ještě v hromadné míře nezmínila. Ale na druhou stranu inflace je na naprosto rekordní hranici, dostala se tam, kde nebyla 50 let! Potraviny – zejména ty, o kterých Nostradamus píše, jsou tak drahé, že si všichni utahujeme opasky a brzy bude chleba jen vymožeností bohatých.

Pozoruhodná Nostradamova předpověď na rok 2022: Co se už vyplnilo?
Magazín

Pozoruhodná Nostradamova předpověď na rok 2022: Co se už vyplnilo?

Můžeme se utěšovat tím, že ani sám Nostradamus nebyl o svých předpovědích zcela přesvědčen. Jak sám napsal: "Nic na světě si člověk nemůže předem představit, ani tu nejmenší věc, všechno se skládá z tolika jedinečných detailů, které nelze předvídat."

Pravdou je, že situace na Ukrajině je tragická. Ale doufejme, že kanibalismus se v letošním roce nesplní. Ostatně, ani s klimatickými změnami, které učenec předpověděl, to není tak horké. Anebo…?

Zdroje:

www.grunge.com, whatsuptoday.org, nypost.com

Tagy Evropa Nostradamus ruská invaze na Ukrajinu Ukrajina Vladimir Putin