Tajemný pan K. měl poskytnout rozhovor o tom, jak došlo k brutálnímu masakru kandahárského obra.

Obr z Kandaháru: Vojáky v Afghánistánu napadlo podivné stvoření

Zpráva, která vzešla z rozhovoru youtubera s vojenským představitelem, měla přinést informace o podivném stvoření. Právě to totiž mělo napadnout vojáky v Afghánistánu. Stvoření, kterému se přezdívalo "Obr z Kandaháru". Co byl zač?

Podle pana K., vojenského představitele, jehož celé jméno zůstalo v rámci zachování bezpečnosti v utajení, měl kandahárský obr poměrně velkou výšku. Údajně měřil téměř 4 metry. 

Toto stvoření bylo strašlivé i dalšími detaily, které pan. K. uvedl. Mělo ohnivé vlasy, dvě čelisti a na každé končetině šest prstů. 

Obr z Kandaháru se do povědomí vojáků dostal tím, že jednoho z nich údajně usmrtil jakýmsi oštěpem. Jeho hod byl tak přesný a síla v končetině tak velká, že byl daný voják na místě mrtvý. Armáda však neposkytla žádné bližší informace.

Detaily armáda utajila

Ačkoliv se armáda k tomuto podivnému stvoření detailně nevyjádřila, zjistilo se, že kandahárský obr byl právě vojáky nakonec polapen a zabit. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Za jeho usmrcení mohla palba, kterou použili vojáci v délce dlouhých třiceti vteřin, aby obra přemohli. Vojáci pak tento zásah ohlásili na patřičná místa a celé záležitosti se následně chopili vojenští představitelé.

Právě ti pak kandahárského obra, respektive jeho mrtvolu, vzali a kamsi ji odvezli. Místo však zůstalo v utajení. Stejně jako mrtvola kandahárského obra a jakékoliv jiné informace.

K údajnému střetu tohoto obra s vojáky došlo v odlehlé části hor uprostřed Kandaháru na jihu Afghánistánu. Právě tam se měla ztratit skupina vojáků, která zůstala v dané lokaci zcela na pospas. Nedařilo se jim navázat radiové spojení. Zato objevili něco, o čem do té doby neměli sebemenší tušení. Obra z Kandaháru.

Po nějaké době se po ztracených vojácích začalo pátrat. Všechny indicie ukazovaly na horskou oblast Kandaháru. Do míst se tedy vydala jiná vojenská jednotka. Záchranná mise však skončila neúspěšně. K velkému překvapení všech zúčastněných se po původních vojácích slehla zem. Našlo se pouze roztroušené vojenské vybavení. 

Pohřešovaní vojáci zůstali navždy ztraceni a jejich těla se nikdy nenašla. Nově vyslaná jednotka však narazila na obávaného nepřítele. Obra z Kandaháru, kterého nakonec také porazila.

Zdroje:

www.militarytimes.com

allthatsinteresting.com

epochalnisvet.cz