V závislosti na zablokování se můžete naučit, jak odblokovat svou vnitřní energii. Vyčistit auru a uzdravit se můžete pomocí určitého minerálu. Jsou to účinné nástroje, které pomáhají pozitivní energii volně proudit mezi vaší myslí, tělem a duší. Krystaly nevyléčí vše, co vás trápí, ale mohou vám pomoci lépe se spojit sami se sebou. Při výběru správného kamene vám pomůže astrologie.

Beran (21. března – 20. dubna): Ohnivý achát

Někdy víte, že je potřeba jednat, ale nevíte, kde začít. Pro Berana je tento stav celkem známý, nikoli však neměnný. Ochranný krystal, jako je Ohnivý achát, má vibrace, které vás udrží při zemi a s jasnou hlavou. Přesto vám dodají sílu dokončit, co jste si předsevzali. Tento krystal kolem vás vytvoří silný štít, aby vám negativní energie nebránily v rozletu. Díky němu pocítíte oheň v duši a touhu uspět, a to i ve chvílích, kdy nemáte jasný směr.

Býk (21. dubna – 21. května): Záhněda

Býci umí stát nohama pevně na zemi, ale i tak je důležité mít po ruce ochranný krystal. Záhněda, je detoxikační kámen pro chvíle, kdy se potýkáte s negativní energií. Nejenže vás chrání před temnotou, ale také čistí vaši auru. Tento krystal může přinést emocionální zklidnění, pozitivní myšlenky, a dokonce pomáhá s komunikací. Noste ho u sebe a budete méně úzkostní, vystresovaní, a lépe se budete soustředit na věci, na kterých vám nejvíce záleží.

Blíženci (22. května – 21. června): Černý obsidián

Pokud pociťujete celkové přetížení, černý obsidián vám pomůže dostat svůj život opět pod kontrolu. Tento kámen vám přináší ochranu v každodenním životě. Pohlcuje také negativitu, která vám přijde do cesty a pomáhá vyjasnit aktuální situaci, kterou řešíte. Když tento krystal vyčistí vaši auru od negativity, budete lépe schopni prohlédnout blokády, iluze a lži kolem sebe. To vám následně dodá více sebedůvěry a vyrovnanosti.

Rak (22. června – 22. července): Apačská slza

Raci pečují obětavě druhé a snadno se cítí vyčerpaní a vyčerpaní. Necháte se snadno zatáhnout do problémů druhých lidí. Staráte se o své blízké, sdílíte jejich bolest, smutek a trauma. Ochranný krystal, jako je apačská slza ochrání vaše srdce a duši před starostmi a smutkem. Umí tuto energii proměnit v něco pozitivního, co uzdraví vaše srdce a duši. Díky tomu můžete nadále pomáhat těm, na kterých vám záleží, aniž byste se nechali zatížit škodlivými energiemi.

Lev (23. července – 22. srpna): Hematit

Když se vám zdá, že věci nezvládáte, pochybujete o sobě. Tehdy je důležité nosit ochranný krystal – hematit. Ve chvílích stresu a chaosu vrací Lvům jejich důvěru a sílu. Hematit je kámen, který vaši mysl uklidní, vyjasní a pomůže jí soustředit se. Také vám pomůže proměnit vaše plány a touhy ve skutečnost. Tento ochranný krystal vám dokáže udržet si nadhled a správný směr.

Panna (23. srpna – 22. září): Modrý kyanit

Když o sobě pochybujete, přivoláváte do svého života manipulaci, lhaní a špatné praktiky. Modrý kyanit zabrání lidem, aby vás ovládali. Tento minerál eliminuje úzkostné myšlenky, váhání a pochybnosti o sobě samých. Kámen okolo vás rozprostře ochranou bublinu, která k vám nepustí nic zlého. Používejte tento krystal jako svůj osobní kompas, který vám ukáže správný směr, když potřebujete poradit.

Váhy (23. září – 23. října): Spirituální křemen

Pro Váhy je důležitá jejich rovnováha, ale občas je těžké ji udržet. Proto je pro vás nezbytné mít krystal, který vás vrátí na správnou cestu. Spirituální křemen obnoví vaši balanci a harmonii, které vás udrží na vrcholu. Kdykoli se budete cítit rozladěni, neklidní nebo mimo, tento kámen vás vrátí zpět do hry. Dokáže krásně naladit vaše vibrace a udržet vaši vnitřní pohodu.

Štír (24. října – 22. listopadu): Labradorit

Labradorit ochrání váš vnitřní strach, který blokuje vaše srdce. Představte si minerál jako svůj ochranný plášť, který vás chrání před zlem, jako jsou nenávistní lidé, nepřátelé, citově vyčerpávající a sobecké osobnosti a ti, kteří vás využívají pro lásku, pozornost nebo společnost. Můžete se kompletně uzavřít před světem do sebe, ale bude lepší zastavit pouze to negativní. Dobro k sobě nechte proudit.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince): Sluneční kámen

Střelci jsou na nekonečné cestě osobního růstu. Ochranné kameny stačí mít poblíž, abyste byli motivovaní a optimističtí. Sluneční kámen je pro vás ideální, protože má do vašeho života přinášet sílu, svobodu a nové příležitosti. S tímto krystalem si můžete zajistit bohatý život na štěstí, inspiraci a nadšení pro vše, do čeho vložíte svou energii. Pomáhá najít životní cestu, tak neváhejte a noste vždy jeden u sebe v kapse.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna): Fluorit

Kozorozi jsou na sebe nároční. Fluorit vám pomůže zůstat na vrcholu svých sil. Budete plní sebedůvěry, elánu a koordinace. Pomůže vám být tou nejlepší verzí sebe sama. Tento ochranný krystal také přináší rovnováhu a klid vašim rozbouřeným myšlenkám. Dokáže uzdravit vaši auru, takže vše, co cítíte, může být upřímnější a čistší. Jakmile pocítíte nejistotu, nebo budete v náročné situaci, tento kámen vás vyvede ven za světlem.

Vodnář (21. ledna – 20. února): Ametyst

Ametyst pomůže Vodnářům se lépe soustředit na to, co v životě skutečně chtějí. Tento kámen je průvodce duchovní moudrostí, propojí vaše emocionální, fyzické a mentální já. S tímto krystalem můžete být silnější, duchovně uvědomělejší a propojenější sami se sebou, s ostatními a se světem kolem vás. Provází vás během životních vzestupů a pádů, zlepšuje duševní jasnost a soustředění a působí jako štít kolem vaší aury.

Ryby (21. února - 20. března): Gagát

Vysoce empatické Ryby nasávají emoce, bolesti a traumata druhých více než kdokoli jiný. Nošení ochranného krystalu, jako je gagát, vám pomůže, abyste netrpěli za druhé. Kámen vám umožní zůstat v souladu s emocemi druhých lidí, ale pohltí emoce, které nedělají dobře vaší duši a auře. Když vás starosti a stresory druhých lidí vyčerpávají, gagát je ochrana, která udržuje dobré vibrace kolem sebe a udržuje vyčerpávající, negativní vibrace venku.

Zdroje: www.yourtango.com