Zjistěte, kdo skutečně jste

Optické iluze skvěle pracují nejen s našima očima, ale hlavně s naší hlavou. Nutí mozek fungovat tak, jak ho normálně nevyužíváme. Zamyslet se jinak a lépe. 

Co vidíte, když se podíváte na náš obrázek? Možná vidíte jen obyčejný černobílý obrázek, na kterém je strom a víc nic. Tak se soustřeďte a pozorujte obrys stromu. V jeho grafice se totiž ukrývá mnohem víc. 

Jsou v něm schovaná zvířata. To, které uvidíte jako první, navíc prozradí, jaké jsou základní rysy vaší osobnosti. Optické iluze pracují jako hlavolam pro mozek, který dokáže mnohé prozradit. 

Tento optický klam jde ale mnohem dál. Překonává veškerá dosud platná očekávání a je schopný prozradit, jak to s rysy skrytými v nás vlastně je. 

Jaké zvíře vidíte? 

Zadívejte se proto na několik málo vteřin na náš černobílý obrázek. Doslova očima lemujte vyobrazený strom kolem jeho obvodu. Určitě si všimnete několika zvířat, která jsou v kmeni nebo větvích schovaná. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Co o vás prozradí? Záleží, které zvíře zaznamenáte jako první. Právě to následně určí, kdo jste a jaké jsou hlavní rysy vaší osobnosti. 

Vidět můžete gorilu, ryby, lva nebo dokonce ptáky. Každé z těchto zvířat následně odhalí váš charakter. Možná se tak dozvíte něco, co jste sami o sobě vůbec nevěděli. 

Pokud jste jako první zaznamenali gorilu, jste rozhodně člověk, jehož analytické schopnosti jdou daleko za hranici průměrnosti. Jste velice zvídavý a bystrý člověk, který tím, že se zajímá, může mnohé zjistit. Nestačí vám jen to, co vidíte na povrchu, chcete jít i pod povrch a vědět, co možná nejvíce. 

Pokud jste si ale nejprve všimli ryb, pak si můžete gratulovat. Právě jste se svou výjimečností zařadili mezi 1% těch, kteří tato zvířata odhalila. A to není jen tak. Odborníci vás nazývají idealisty. Lidmi, kteří mají hlavu často v oblacích. Tím si ale vytváříte naprosto dokonalé podmínky pro to plnit si vše, čemu věříte. Jako negativum vaší osobnosti to pak může znamenat i to, že stejně tak věříte všemu kolem sebe. Lidé vás mohou využívat a někdy vám takříkajíc šlápnout na hlavu. 

Jestli byl lev prvním zvířetem, které jste viděli, pak vám musíme sdělit, že jste člověk s dominantními sklony, pro kterého "ne" není odpověď. Chcete vyhrávat a být první. Stejným způsobem, s jakým přistupujete k sobě, ale popoháníte i všechny kolem sebe. Podporujete je nejen v jejich cílech, ale dost často i v nesmyslných snech. 

Ptáci značí člověka, který věří v poctivost. Jde o někoho, kdo se více méně řídí svým pocitem. Intuice totiž nikdy nelže. Tím pro spoustu lidí můžete být vzorem. Učíte je, že poslouchat svůj vnitřní hlas se vždycky vyplácí. 

Zdroje: www.jagranjosh.com, www.timesnownews.com, www.dailystar.co.uk