Iluze určující charakter

Optické iluze nás nutí zamyslet se nad tím, co naše oči vidí. Naše hlava si to pak samozřejmě vysvětlí po svém. Příkladem je i tento jednoduchý obrázek, který prozradí, jaký je hlavní rys vaší povahy. Tušíte, co to bude? 

Přesněji řečeno vám pomůže rozklíčovat, zdali jste introvert nebo patříte spíše mezi rozverné extroverty. A buďte si jistí, že to odhalí. 

Konečně tak máte šanci zjistit, jak na tom s těmito povahovými rysy skutečně jste! Introverze a extroverze jsou dva různé typy lidské povahy a přesně ty rysy osobnosti, díky kterým se projevujeme navenek. 

Jak působíme na své okolí, jak moc preferujeme život v kolektivu a jak moc se uchylujeme do nitra vlastních myšlenek. 

Definovat, zdali jste introvert nebo extrovert, ačkoliv to všichni asi tušíte, je s tímto obrázkem jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát. 

Kdo přesně jste?

Stačí se po dobu několika vteřin zadívat na obrázek a první, čeho si všimnete, jasně napoví, na jakou stranu patříte. Pak budete s jistotou vědět, jak moc introvertní nebo naopak extrovertní vlastně jste. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Na obrázku můžete vidět kruh tyrkysového zbarvení, na kterém je vyobrazený obličej a dva ptáčci, kteří však vytváří dojem černého kníru. A to je právě to, co následně určí váš hlavní povahový rys. 

Jakmile se soustředěně zadíváte na obrázek, určitě si nejprve všimnete buď obličeje s knírem nebo dvou ptáčků hledících na sebe. 

Pokud váš pohled jako první zaznamená obličej ve tvaru měsíce s bujným knírem, jste podle odborníků spíše introvert. Tedy člověk, který příliš nevyhledává společnost a naopak se často uchyluje do nitra svých vlastních myšlenek. 

Introverti vynikají svou citlivostí a empatií vůči druhým. Jsou to převážně laskaví lidé, kteří se za každé situace snaží pomoci. Neradi se předvádí a nejlépe se cítí o samotě. Introverti disponují skvělou intuicí a tím lépe proplouvají životem. 

Pokud váš pohled jako první spočine na ptáčcích, je jasné, že jste extrovertní povahy. Rádi se předvádíte a jste s oblibou středem pozornosti. Mezi lidmi se cítíte jako ryba ve vodě a žádná zábava vám není cizí. 

Extroverti si užívají života. Nevyhýbají se adrenalinových situacím a někdy se pohybují doslova na hraně. Jsou to totiž lehkomyslné a hravé osobnosti.

Zdroje: www.dailystar.co.uk, www.timesnownews.com, english.jagran.com